See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van koude dranken en toebehoren
Description: Leveren van koude dranken en toebehoren
Internal identifier: PPP0VI-173/6121/BH9100
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Regio Lokeren
Description: Leveren van dranken en toebehoren regio Lokeren Adres: BuSo Lokeren, Molenstraat38 te 9160 Lokeren
Internal identifier: BH9100_1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Regio Nieuwkerken-Waas
Description: Leveren van dranken en toebehoren adres : VBS OLV Ten Bos, Turkyen 1, 9100 Nieuwkerken-Waas
Internal identifier: BH9100 2_2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Regio Belsele (Sint-Niklaas)
Description: Leveren van dranken en toebehoren Adres:VBS Sint-Lutgart, Kerkstraat 13 te 9111 Belsele
Internal identifier: BH9100 3_3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 Regio Sint-Niklaas Weverstraat
Description: Leveren van dranken en toebehoren Adres: Broederschool Bio & Sport, Weverstraat 23, 9100 Sint-Niklaas
Internal identifier: BH9100 4_4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 Regio Stekene
Description: Leveren van dranken en toebehoren Adres: Broederschool Stekene, Nieuwstraat 17 , 9190 Stekene
Internal identifier: BH9100 5_5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6 Regio Sint-Niklaas Centrale Campus
Description: Leveren van dranken en toebehoren Adres: Broederscholen Hieronymus, Nieuwstraat 91, 9100 Sint-Niklaas
Internal identifier: BH9100 6_6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7 Regio Sint-Niklaas Centrum
Description: Leveren van dranken en toebehoren Adressen: 1)VBS Heilig Hart, Tereken 33B, 9100 Sint-Niklaas 2)VBS Sint-Camillus, Oude Molenstraat 58-60, 9100 Sint-Niklaas 3)VBS Don Bosco, Tulpenstraat 16, 9100 Sint-Niklaas 4)VBS Driegaaien, Driegaaienstraat 8, 9100 Sint-Niklaas
Internal identifier: BH9100 7_7