2. Procedure
Procedure
Title: Zestawy odczynnikowe do badań biochemicznych i immunochemicznych do Pracowni Badań Pilnych wraz z dzierżawą analizatora
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo-cenowy, na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Internal identifier: SZW/DZP/85/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001