2. Procedure
Procedure
Title: Podpora programového vybavení Oracle CSS
Description: Účelem této veřejné zakázky je zabezpečení spolehlivé činnosti softwarových produktů společnosti Oracle užívaných ve VZP ČR v rámci informačního systému VZP ČR. Účel této veřejné zakázky bude naplněn poskytováním originální technické podpory výrobce pomocí služby „Oracle Customer Success Services“, která souvisí se službou „Oracle Premier Support“, kterou VZP ČR čerpá na základě jiných smluv, a která tuto službu v potřebném rozsahu doplňuje. Předmětem této veřejné zakázky je poskytování podpory softwarových produktů společnosti Oracle, které zadavatel oprávněně užívá a provozuje na základě jiných smluv (dále jen „Softwarové produkty“), prostřednictvím služby Oracle Customer Success Services (CSS), tj. podpory poskytované výrobcem Softwarových produktů, a to za podmínek stanovených smlouvou po dobu 48 kalendářních měsíců.
Internal identifier: 2600325
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001