2. Procedure
Procedure
Title: Adviesdiensten buitenruimte sportpark Noord End
Description: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een deskundige marktpartij die de gemeente integraal adviseert over het ontwerp, de technische uitwerking en de realisatievoorbereiding van de buitenruimte van sportpark Noord- End. Projectleiding en procesmanagement vormen daarbij een belangrijk onderdeel van de opdracht, waarbij de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de integrale afstemming tussen de verschillende disciplines, betrokken partijen en stakeholders.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Niet-openbare aanbesteding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000