2. Procedure
Procedure
Title: Zakup defibrylatorów (zgodnie z umową UMIA/PZ/C/OM/VI/P2/102/8/2026)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa defibrylatorów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów został wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33100000-1 – Urządzenia medyczne, 33182100-0 – Defibrylatory. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie koszty związane z wykonaniem zamówienia, w tym koszty wynikające z wymagań określonych w SWZ, załączniku nr 2 do SWZ i załączniku nr 4 do SWZ. 5. Do obowiązków Wykonawcy będzie należeć: 1) zapewnienie, na swój koszt i ryzyko, transportu przedmiotu zamówienia (asortymentu) do siedziby Zamawiającego oraz rozładunek i transport wewnętrzny do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; 2) dostarczenie asortymentu kompletnego, fabrycznie nowego, nie powystawowego, wyprodukowanego w 2026 roku; 3) zabranie na własny koszt oraz utylizacja opakowań po dostarczonym asortymencie; 4) przeprowadzenie szkolenia personelu medycznego i technicznego Zamawiającego w zakresie prawidłowej eksploatacji defibrylatorów, w tym przekazanie informacji w zakresie optymalizacji użytkowania w zakresie ograniczenia zużycia energii oraz korzystania z aparatury w sposób pozwalający na możliwie długie użytkowanie (jeśli urządzenie posiada funkcje lub możliwości ograniczenia zużycia energii i wydłużenia eksploatacji); 5) realizacja wszystkich obowiązków wynikających z załącznika nr 2 do SWZ. 6. Przez dostawę należy rozumieć dostarczenie przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego (Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka sp. z o.o., ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa) wraz z wniesieniem asortymentu do pomieszczeń Zamawiającego (w miejsce wskazane przez pracowników Zamawiającego).
Previous notice: 591831-2026
Internal identifier: ZPU/90/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia możliwości bieżącego świadczenia usług medycznych / zdrowotnych dla pacjentów. Ze względu na życie i zdrowie pacjentów konieczne jest możliwie najszybsze udzielenie zamówienia. Ponadto Zamawiający ma ograniczony czas wydatkowania środków przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia i niezbędne jest bezzwłoczne zrealizowanie zamówienia
Main features of the procedure: Informacja dotycząca przedmiotowych środków dowodowych: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. 3. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) Deklaracja zgodności producenta (certyfikat) UE (CE) oferowanego sprzętu; 2) foldery lub karty techniczne (a w przypadku braku wskazania odpowiednich parametrów również inne dokumenty – ulotki, opisy, instrukcje obsługi w języku polskim) z danymi techniczno-eksploatacyjnymi oferowanego asortymentu potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych parametrów oferowanego urządzenia opisanych przez Zamawiającego w załączniku 2 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w ust. 3, składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej. 5. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać wszystkie parametry określone w załączniku nr 2 do SWZ (nie dotyczy informacji innych niż parametry, takich jak: termin gwarancji, termin dostawy, wymagania dotyczące serwisu i przeglądów, rok produkcji). Informacja dotycząca zawartości oferty: 1. Ofertę sporządza się na formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 1. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ i Opisem Przedmiotu Zamówienia – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 2) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 3 i 4 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 3) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z którego/których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z bezpłatnie dostępnych dokumentów rejestrowych (KRS/CEIDG); 4) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 5) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne (jeśli dotyczy); 6) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy); 7) (jeśli dotyczy) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w postaci JEDZ; 8) (jeśli dotyczy) oświadczenie sankcyjne podmiotu udostępniającego – oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 3 i 4 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 8 do SWZ (w przypadku, gdy Wykonawca powołuje się na zasoby innego podmiotu); 9) przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale XIII ust. 3 SWZ. Bezpośredni link do dokumentów postępowania (dostępne po publikacji ogłoszenia o zamówieniu): https://szpitalgrochowski.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalgrochowski/demand/332469/notice/public/details Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 7 pieces