753365-2026 - Competition
Poland – Wide area network services – Zakup usług telekomunikacyjnych sieci WAN
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup usług telekomunikacyjnych sieci WAN
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi rozległej sieci WAN, obejmującej zaprojektowanie, zestawienie, uruchomienie, utrzymanie, monitorowanie oraz serwisowanie łączności pomiędzy Jednostkami Zamawiającego, a także zapewnienie transportu ruchu IP zwanej dalej Usługą WAN-WP. W ramach Umowy Wykonawca uruchomi i będzie utrzymywał dwie niezależne usługi operatorskiego dostępu do Internetu, realizowane z wykorzystaniem protokołu BGP, stanowiące punkty wyjścia do Internetu dla sieci Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Previous notice: 265755-2026
Internal identifier: KAP.270.2.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu zostało przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 16.04.2026 r. i opublikowane pod numerem Dz. U.: OJ S 75/2026 265755-2026 w dniu 17.04.2026 r.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72720000 Wide area network services
5. Lot
Lot: LOT-0001