753441-2026 - Competition
Netherlands – Social work services without accommodation – Inburgering: Leerroutes 18 tot en met 26 jaar en Onderwijsroute MBO
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inburgering: Leerroutes 18 tot en met 26 jaar en Onderwijsroute MBO
Description: Deze opdracht richt zich op taal als basis voor inburgering. Deze opdracht is opgebouwd uit twee percelen: • Opdracht 2A: jongvolwassenen (18 tot en met 26 jaar). Focus op startkwalificatie, waarin de B1-route en Z-route, beide in combinatie met Entree-onderwijs, worden aangeboden. • Opdracht 2C: onderwijsroute MBO. De Overeenkomsten wordt aangegaan voor een initiële looptijd van 4 jaar, m.i.v. 1-1-2028. Er wordt door gemeente Tilburg samengewerkt met de volgende gemeenten: • Dongen • Goirle, • Heusden, • Hilvarenbeek, • Loon op Zand • Oisterwijk • Waalwijk • Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen via het ABG-samenwerkingsverband Omvang
Internal identifier: 2026-031-WIN-LS
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Het gaat bij deze Opdracht om een overheidsopdracht voor de Dienst Inburgering: Warm Welkom, Maatschappelijke Begeleiding en Participatieverklaringstraject. Dit valt onder de volgende CPV-codes: 85312000-9 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft. 85312310-5 Diensten voor begeleiding 85312300-2 Diensten voor begeleiding en adviesverlening Deze Diensten komen voor in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU, zoals beschreven in de Aanbestedingswet 2012 artikel 2.38. wat betekent dat de Dienst is aan te merken als een sociale en andere specifieke dienst, afgekort tot ‘SAS-dienst’. De Opdracht heeft een waarde boven de drempel van € 750.000,00. Voor het selecteren van een Opdrachtnemer die voor de Aanbestedende dienst de Opdracht gaat uitvoeren, doorloopt de Aanbestedende dienst een vereenvoudigde Europese procedure voor sociale en andere specifieke diensten conform de artikelen 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012 (ter implementatie van de artikelen 74 t/m 77 van Richtlijn 2014/24/EU), de Gids Proportionaliteit en het Inkoop- en Aanbestedingsbeleid van de gemeente Tilburg. Gunning vindt plaats o.b.v. EMVI, door middel van BPKV. De gunningscriteria t.a.v. Kwaliteit tellen voor 60%, Prijs telt voor 40%.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312000 Social work services without accommodation
Additional classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inburgering: Leerroutes 18 tot en met 26 jaar
Description: Deze opdracht richt zich op taal als basis voor inburgering. • Opdracht 2A: jongvolwassenen (18 tot en met 26 jaar). Focus op startkwalificatie, waarin de B1-route en Z-route, beide in combinatie met Entree-onderwijs, worden aangeboden. • De Overeenkomsten wordt aangegaan voor een initiële looptijd van 4 jaar, m.i.v. 1-1-2028. Er wordt door gemeente Tilburg samengewerkt met de volgende gemeenten: • Dongen • Goirle, • Heusden, • Hilvarenbeek, • Loon op Zand • Oisterwijk • Waalwijk • Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen via het ABG-samenwerkingsverband Omvang
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
Additional classification (cpv): 80310000 Youth education services, 80500000 Training services
Options:
Description of the options: twee (2) optionele verlengingen, door Aanbestedende dienst in te roepen, van ieder één (1) jaar
Lot: LOT-0002
Title: Inburgering: Onderwijsroute MBO
Description: Deze opdracht richt zich op taal als basis voor inburgering. • Opdracht 2C: onderwijsroute MBO. Deze route is gericht op de voorbereiding en doorstroom naar het middelbaar beroepsonderwijs (niveau 2 of hoger) door middel van een taalschakeltraject. • De Overeenkomsten wordt aangegaan voor een initiële looptijd van 4 jaar, m.i.v. 1-1-2028. Er wordt door gemeente Tilburg samengewerkt met de volgende gemeenten: • Dongen • Goirle, • Heusden, • Hilvarenbeek, • Loon op Zand • Oisterwijk • Waalwijk • Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen via het ABG-samenwerkingsverband Omvang
Internal identifier: 2