See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Kopiatorer/MFP
Description: Tierps och Heby kommuns inköpscentral (THIC) inbjuder till upphandling tillsammans med Heby kommun, Knivsta kommun, Tierps kommun, Älvkarleby kommun, Östhammars kommun och deltagande kommunala bolag. Upphandlingen avser:Kopiatorer/multifunktionsskrivare (MFP) och utskriftsutrustningProgramvara och licenserSupport, service och underhållDokumenthantering och säker utskrift samt närliggande tjänster
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:140435:Lot:1