753554-2026 - Competition
Finland – Health and social work services – Tarjouspyyntö Kajaanin ev.lut. seurakunnan työterveyden palvelut vuosille 2027–2031
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tarjouspyyntö Kajaanin ev.lut. seurakunnan työterveyden palvelut vuosille 2027–2031
Description: Hankinnassa on kyse Kajaanin ev.lut. seurakunnan työterveyspalveluista vuosille 2027–2031. Hankinta suoritetaan kansallisen kynnysarvon ylittävänä hankintana. Kajaanin ev.lut. seurakunnan työterveyden palveluiden piiriin kuuluu noin 100 työntekijää.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-060632-LOT-0001