2. Procedure
Procedure
Title: Szegedi Mars téri Piac és rendezvények takarítása
Description: Vállalkozási szerződés „Szegedi Mars téri Piac és eseti rendezvényeinek takarítás szolgáltatás beszerzése” szolgáltatás ellátása tárgyban. 1. Feladatrész: 6722 Szeged, Mars téri piac, 6723 Szeged, Olajbányász téri, 6721 Szeged, Szent István téri piac napi takarítási szolgáltatása ÖSSZES terület Mars téri piac teljes területe: 40.562 m2, ebből takarítandó: 1 db – Szeged, Mars téri piacon a Mars téri piacon a napi takarítási feladatok ellátása összesen 26.000 m2-en, 1 db – Szeged, Olajbányász téri piacon takarítási feladatok ellátása heti két alkalommal (szerda, szombat) összesen 100 m2-en, 1 db – Szeged, Szent István téri piacon takarítási feladatok ellátása heti két alkalommal (szerda, szombat) összesen 200 m2-en 2. Feladatrész: saját szervezésben zajló szabadtéri rendezvények takarítás szolgáltatás végzése - 6720 Szeged, Széchenyi tér, Klauzál tér, Dugonics tér, Dóm tér, Kárász utca, Oskola utca, Belvárosi Híd, Híd utca, 6726 Erzsébet Liget. A takarítással érintett területek: Széchenyi tér teljes területe 47200 m2 Kárász u. rendezvény során használt rész területe 770 m2 Klauzál tér 1680 m2 Dugonics tér 4000 m2 Dóm tér 7600 m2 Hídívásár területe, Belvárosi Híd, Híd u. Oskola u. 15000 m2 Majális rendezvény során használt terület. 27100 m2 Majális: Erzsébet liget + Zápor-tó: ~ 416 óra Szeged napja Ünnepségsorozat: Széchenyi tér: ~ 2626 óra WC: ~ 545 óra Klauzál tér: ~ 678 óra Dugonics tér: ~ 306 óra Dóm tér: ~ 142 óra Hídivásár: ~ 272 óra Államalapítás Ünnepe: Széchenyi tér: ~ 378 óra Bor tér: Dóm tér: ~ 1090 óra Szegedi Karácsonyi Hetek: Dóm tér ~ 862 óra Szilveszter: Széchenyi tér: ~ 36 óra Σ: ~ 7351 óra Majális: • A rendezvényen teljesítendő takarítási feladatok várható szolgáltatási idő a két helyszínen összesen: 416 óra (3 napos) Szeged Napja Ünnepségsorozat: • Rendezvény időtartam: 2027. május 20-30. • tényleges munkavégzési időtartam: 2027. május 19.-2027. június 7. Államalapítás Ünnepe (Széchenyi tér, Huszár Mátyás rakpart helyszínen) • A rendezvényen teljesítendő takarítási feladatok várható szolgáltatási idő szükséglete: 378 óra (4 napos) Bor tér: • Rendezvény időtartam: 2027. szeptember 15-19. • tényleges munkavégzési időtartam: 2027. szept 13. – 2027. szept 25. Szegedi Karácsonyi Hetek • Rendezvény időtartam: 2027.november 26. - 2027. december.24. • tényleges munkavégzési időtartam: 2027. november 24. - 2028. január 15. Szilveszter: • Rendezvény időtartam: 2027. december 27. – 2028. január 1. • tényleges munkavégzési időtartam: 2026. dec 28. – 2027. január 1.
Internal identifier: EKR000970912026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: legjobb ár-értékű ajánlat
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Vállalkozási szerződés „Szegedi Mars téri Piac és eseti rendezvényeinek takarítás szolgáltatás beszerzése” szolgáltatás ellátása tárgyban. 1. Feladatrész: 6722 Szeged, Mars téri piac, 6723 Szeged, Olajbányász téri, 6721 Szeged, Szent István téri piac napi takarítási szolgáltatása ÖSSZES terület Mars téri piac teljes területe: 40.562 m2, ebből takarítandó: 1 db – Szeged, Mars téri piacon a Mars téri piacon a napi takarítási feladatok ellátása összesen 26.000 m2-en, 1 db – Szeged, Olajbányász téri piacon takarítási feladatok ellátása heti két alkalommal (szerda, szombat) összesen 100 m2-en, 1 db – Szeged, Szent István téri piacon takarítási feladatok ellátása heti két alkalommal (szerda, szombat) összesen 200 m2-en 2. Feladatrész: saját szervezésben zajló szabadtéri rendezvények takarítás szolgáltatás végzése - 6720 Szeged, Széchenyi tér, Klauzál tér, Dugonics tér, Dóm tér, Kárász utca, Oskola utca, Belvárosi Híd, Híd utca, 6726 Erzsébet Liget. A takarítással érintett területek: Széchenyi tér teljes területe 47200 m2 Kárász u. rendezvény során használt rész területe 770 m2 Klauzál tér 1680 m2 Dugonics tér 4000 m2 Dóm tér 7600 m2 Hídívásár területe, Belvárosi Híd, Híd u. Oskola u. 15000 m2 Majális rendezvény során használt terület. 27100 m2
Internal identifier: EKR000970912026/1