See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 132/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i, 4j i 4k do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Kardiotokograf (4 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4a do SWZ, Część 2 – Echokardiograf (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4b do SWZ, Część 3 – Stanowisko centralnego monitorowania (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4c do SWZ, Część 4 – Aparat do znieczulania typ 1 (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4d do SWZ, Część 5 – Aparat do znieczulania typ 2 (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4e do SWZ, Część 6 – Głowica przezprzełykowa (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4f do SWZ, Część 7 – Rejestrator ABPM (4 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4g do SWZ, Część 8 – System do pomiarów hemodynamicznych (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4h do SWZ, Część 9 – Urządzenie do tlenoterapii wysokoprzepływowej (6 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4i do SWZ, Część 10 – Holter EKG z oprogramowaniem (12 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4j do SWZ, Część 11 – Aparat EEG dwustanowiskowy (1 zestaw) o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 4k do SWZ, 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i, 4j i 4k do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i, 4j i 4k do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Previous notice: 364030-2025
Internal identifier: 132/PN/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kardiotokograf (4 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Echokardiograf (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33112340 Echocardiographs
Lot: LOT-0003
Title: Stanowisko centralnego monitorowania (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Aparat do znieczulania typ 1 (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4d do SWZ
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 33170000 Anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0005
Title: Aparat do znieczulania typ 2 (2 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4e do SWZ
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Głowica przezprzełykowa (2 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4f do SWZ
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0007
Title: Rejestrator ABPM (4 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4g do SWZ
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 38423000 Pressure-measuring equipment
Lot: LOT-0008
Title: System do pomiarów hemodynamicznych (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4h do SWZ
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Urządzenie do tlenoterapii wysokoprzepływowej (6 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4i do SWZ
Internal identifier: Część 9
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0010
Title: Holter EKG z oprogramowaniem (12 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4j do SWZ
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Lot: LOT-0011
Title: Aparat EEG dwustanowiskowy (1 zestaw)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4k do SWZ
Internal identifier: Część 11
Main classification (cpv): 33121100 Electro-encephalographs