2. Procedure
Procedure
Title: DOBAVA SVETILK LED TEHNOLOGIJE ZA OBNOVITEV IN MENJAVO SVETILK V MESTNEM SREDIŠČU
Description: DOBAVA SVETILK LED TEHNOLOGIJE ZA OBNOVITEV IN MENJAVO SVETILK V MESTNEM SREDIŠČU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 609301