754081-2026 - Competition
Bulgaria – Road transport services – „Възлагане на обществен превоз на пътници по утвърдени междуселищни автобусни линии от общинската транспортна схема, квота на Община Стара Загора“.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Възлагане на обществен превоз на пътници по утвърдени междуселищни автобусни линии от общинската транспортна схема, квота на Община Стара Загора“.
Description: Маршрутни разписания на междуселищни автобусни линии, квота на Община Стара Загора: 1. Маршрутно разписание № 0001 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Арнаутито с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 06,45 ч. и от АС Арнаутито в 07,15 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно; 2. Маршрутно разписание № 0001А за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Арнаутито с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 07,35 ч. и от АС Арнаутито в 08,05 ч. Изпълнява се в почивни дни, целогодишно; 3. Маршрутно разписание № 0002 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Арнаутито с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 09,30 ч. и от АС Арнаутито в 10,12 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно; 4. Маршрутно разписание № 0003 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Арнаутито с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 13,00 ч. и от АС Арнаутито в 13,30 ч. Изпълнява се ежедневно, целогодишно; 5. Маршрутно разписание № 0004 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Арнаутито с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 17,45 ч. и от АС Арнаутито в 18,20 ч. Изпълнява се ежедневно, целогодишно; 6. Маршрутно разписание № 0005 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Бенковски с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 06,40 ч. и от АС Бенковски в 07,15 ч. Изпълнява се от понеделник до събота, целогодишно; 7. Маршрутно разписание № 0006 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Воденичарово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 06,50 ч. и от АС Воденичарово в 07,51 ч. Изпълнява се в петък, целогодишно; 8. Маршрутно разписание № 0007 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Воденичарово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 16,15 ч. и от АС Воденичарово в 17,26 ч. Изпълнява се в петък, целогодишно; 9. Маршрутно разписание № 0008 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начален час на тръгване от АС Змейово в 06,40 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 10. Маршрутно разписание № 0009 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 09,00 ч. и от АС Змейово в 09,25 ч. Изпълнява се от понеделник до събота, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 11. Маршрутно разписание № 0010 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 11,00 ч. и от АС Змейово в 11,30 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 12. Маршрутно разписание № 0023 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 14,30 ч. и от АС Змейово в 15,00ч. Изпълнява се ежедневно, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 13. Маршрутно разписание № 0011 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 18,00 ч. и от АС Змейово в 18,30 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 14. Маршрутно разписание № 0012 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Змейово с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 19,45 ч. и от АС Змейово в 20,06 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно от автобуси с малка пътниковместимост; 15. Маршрутно разписание № 0013 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Калояновец с начален час на тръгване от АС Калояновец в 06,40ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно; 16. Маршрутно разписание № 0014 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Калояновец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 11,30 ч. и от АС Калояновец в 12,15 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно; 17. Маршрутно разписание № 0025 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Козаревец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 06,50 ч. и от АС Козаревец в 07,45 ч. Изпълнява се от понеделник до четвъртък, целогодишно; 18. Маршрутно разписание № 0016 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Козаревец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора в 09,30 ч. и от АС Козаревец в 10,26 ч. Изпълнява се в в почивни дни, целогодишно; 19. Маршрутно разписание № 0017 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Козаревец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 13,20 ч. и от АС Козаревец в 14,15 ч. Изпълнява се в понеделник и сряда, целогодишно; 20. Маршрутно разписание № 0018 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Козаревец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 16,15 ч. и от АС Козаревец в 17,09 ч. Изпълнява се ежедневно без петък, целогодишно; 21. Маршрутно разписание № 0019 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Козаревец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 18,00 ч. и от АС Козаревец в 18,54 ч. Изпълнява се в работни дни, целогодишно; 22. Маршрутно разписание № 0020 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Стрелец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 06,10 ч. и от АС Стрелец в 06,40 ч. Изпълнява се в работни дни; 23. Маршрутно разписание № 0021 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Стрелец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 07,30 ч. и от АС Стрелец в 08,15 ч. Изпълнява се в почивни дни; 24. Маршрутно разписание № 0022 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Стрелец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 13,00 ч. и от АС Стрелец в 13,46 ч. Изпълнява се ежедневно, целогодишно; 25. Маршрутно разписание № 0024 за междуселищна автобусна линия Стара Загора – с. Стрелец с начални часове на тръгване от АГ Стара Загора 18,00 ч. и от АС Стрелец в 18,45 ч. Изпълнява се ежедневно, целогодишно; ​​​​​​​
Internal identifier: 614688
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
754081-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 614688
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001