754411-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa urządzeń, narzędzi i innego wyposażenia medycznego dla Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Patologii Ciąży i Ginekologii SP ZOZ Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń, narzędzi i innego wyposażenia medycznego dla Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Patologii Ciąży i Ginekologii SP ZOZ Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest "Dostawa urządzeń, narzędzi i innego wyposażenia medycznego dla Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Patologii Ciąży i Ginekologii SP ZOZ Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi" 1.1.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 1.2. Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1 – Nr 7 Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 SWZ. 1. 3.Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33140000-3 Materiały medyczne; 33169000-2 Przyrządy chirurgiczne 2.Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną lub więcej części pod warunkiem wypełnienia wszystkich pozycji w Formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 (w wybranym pakiecie lub pakietach) i podaniu kwoty ostatecznej za cały przedmiot zamówienia – pakiet. Brak wyceny na daną pozycję pakietu spowoduje odrzucenie oferty. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach spowoduje odrzucenie oferty. 3.Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. 4.Termin realizacji umowy: w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Internal identifier: ZP/129/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1: Narzędzia wielorazowe chirurgiczne do zabiegów ginekologicznych
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2: Narzędzia chirurgiczne wielorazowe do zabiegów ginekologicznych dla bloku porodowego
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 :Narzędzia chirurgiczne laparoskopowe wielorazowe do zabiegów ginekologicznych kompatybilne z posiadanym sprzętem firmy Olympus
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 : Oprzyrządowanie wielorazowe kompatybilne z posiadanym Morcellatorem firmy Vouvag TCM 3000BL
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET 5: Narzędzia laparoskopowe kompatybilne z trokarami wielorazowymi firmy Aesculap
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET 6 : Oprzyrządowanie do manipulatora macicznego 301.027D
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET 7 : Retractory wielorazowe do zabiegów ginekologicznych
Internal identifier: Pakiet 7