754524-2026 - Competition
Slovakia – Cement – Cementy
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Cementy
Description: Predmetom zákazky sú dodávky cementu zmesového CEM V/A (S-V) 32,5 R, v množstve 756 ton, ktorý musí mať zvýšenú odolnosť voči agresívnym vodám a musí byť vhodný na výrobu vlákno-betónových kontajnerov, certifikovaných ako stavebný výrobok SK TP – 16/0136 a dodávky cementu portlandského puzolánového CEM II /B-P (v zmysle normy EN 197-1), vyrobeného jemným mletím portlandského slinku, sadrovca a zeolitu (puzolánu), v množstve 1140 ton. Obsah prírodného puzolánu sa požaduje z dôvodu zvýšenia odolnosti voči agresívnym vodám (síranovým, uhličitým a najmä kyslým). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť C. a Príloha č. 2a/alebo Príloha č. 2b súťažných podkladov.
Internal identifier: 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44111200 Cement
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cement zmesový
Description: Predmetom zákazky sú dodávky cementu zmesového CEM V/A (S-V) 32,5 R, v množstve 756 ton, ktorý musí mať zvýšenú odolnosť voči agresívnym vodám a musí byť vhodný na výrobu vlákno-betónových kontajnerov, certifikovaných ako stavebný výrobok SK TP – 16/0136. Spôsob dodávky: Autocisternou s dúchadlom do lokality Jaslovské Bohunice. Pri každej dodávke cementu predloží Predávajúci atest z výstupnej kontroly výrobcu cementu. Atest každej novej dodávanej šarže je Predávajúci povinný zaslať Kupujúcemu na posúdenie zhody parametrov minimálne dva 2 pracovné dni pred realizáciou dodávky. Predpokladaný rozsah každej čiastkovej dodávky – 25 až 27 ton. Ďalší opis a náležitosti plnenia predmetu zákazky je daný prílohou súťažných podkladov a to Príloha č. 2a: Zmluva (časť 1).
Internal identifier: /2026 (časť 1)
Options:
Description of the options: Kupujúci má právo, ale nie povinnosť predĺžiť trvanie Zmluvy o tri nasledujúce mesiace a to aj opakovane v prípade, ak cena podľa bodu 4.1 Zmluvy nebude vyčerpaná do uplynutia dohodnutej alebo následne prolongovanej doby trvania Zmluvy. Kupujúci si musí svoje právo na prvé predĺženie platnosti Zmluvy uplatniť písomne u Predávajúceho najneskôr do 31.12.2028, následné opakované predĺženie platnosti Zmluvy o ďalšie tri mesiace je automatické, pokiaľ Zmluva nie je vypovedaná jednou zo Zmluvných strán s výpovednou lehotou jeden mesiac. Výpovedná lehota začne plynúť prvým dňom kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola písomná výpoveď doručená druhej Zmluvnej strane, pričom maximálna doba trvania Zmluvy pri jej opakovanom predĺžení je najviac do 31.12.2029.
Lot: LOT-0002
Title: Cement puzolánový
Description: Predmetom zákazky sú dodávky cementu portlandského puzolánového CEM II /B-P (v zmysle normy EN 197-1), vyrobeného jemným mletím portlandského slinku, sadrovca a zeolitu (puzolánu), v množstve 1140 ton. Obsah prírodného puzolánu sa požaduje z dôvodu zvýšenia odolnosti voči agresívnym vodám (síranovým, uhličitým a najmä kyslým). Najväčší dôraz je kladený na vývoj nízkeho hydratačného tepla pri vyzrievaní betónu. Spôsob dodávky: Autocisternou s dúchadlom do lokality Jaslovské Bohunice a Mochovce. Pri každej dodávke cementu predloží Predávajúci atest z výstupnej kontroly výrobcu cementu. Atest každej novej dodávanej šarže je Predávajúci povinný zaslať Kupujúcemu na posúdenie zhody parametrov minimálne dva 2 pracovné dni pred realizáciou dodávky. Predpokladaný rozsah každej čiastkovej dodávky: pre lokalitu Jaslovské Bohunice – cca 27 ton pre lokalitu Mochovce – max. 25 ton. Ďalší opis a náležitosti plnenia predmetu zákazky je daný prílohou súťažných podkladov a to Príloha č. 2b: Zmluva (Časť 2).
Internal identifier: /2026 (časť 2)