754559-2026 - Competition
Czechia – Solar photovoltaic modules – Instalace nových fotovoltaických elektráren v areálech společnosti ČEPRO, a.s.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Instalace nových fotovoltaických elektráren v areálech společnosti ČEPRO, a.s.
Description: Předmětem veřejné zakázky je výstavba, instalace, kolaudace a plné zprovoznění fotovoltaických elektráren (FVE) v areálech skladů zadavatele, včetně kompletního zajištění UPOS a UTP, zhotovení dokumentace pro provádění díla a dokumentace skutečného provedení díla a poskytnutí součinnosti zadavateli pro získání dotace a pro jednání s ERÚ. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části: část 1 – FVE Nové Město (499,5 kWp), část 2 – FVE Šlapanov (994,5 kWp), část 3 – FVE Potěhy (499,5 kWp), část 4 – FVE Cerekvice (499,5 kWp). Zadavatel požaduje dodávku technologie SolarEdge nebo jiného technicky rovnocenného řešení umožňujícího plnou integraci do stávajícího monitorovacího systému SolarEdge. Podrobná specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: 137/26/OCN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FVE Nové Město
Description: Předmětem části 1 je výstavba, instalace, kolaudace a plné zprovoznění fotovoltaické elektrárny o výkonu 499,5 kWp v areálu skladu zadavatele Nové Město (Břežany I 62, 280 02 Břežany I), včetně kompletního zajištění UPOS a UTP, zhotovení dokumentace pro provádění díla a dokumentace skutečného provedení díla a poskytnutí součinnosti zadavateli pro získání dotace a pro jednání s ERÚ. Zadavatel požaduje technologii SolarEdge nebo jiné technicky rovnocenné řešení plně kompatibilní se stávajícím monitorovacím systémem SolarEdge. Podrobná technická specifikace je dána projektovou dokumentací (příloha č. 6a ZD).
Internal identifier: 137/26/OCN – část 1
Lot: LOT-0004
Title: FVE Cerekvice
Description: Předmětem části 4 je výstavba, instalace, kolaudace a plné zprovoznění fotovoltaické elektrárny o výkonu 499,5 kWp v areálu skladu zadavatele Cerekvice (Želkovice 72, 503 06 Hořiněves), včetně kompletního zajištění UPOS a UTP, zhotovení dokumentace pro provádění díla a dokumentace skutečného provedení díla a poskytnutí součinnosti zadavateli pro získání dotace a pro jednání s ERÚ. Zadavatel požaduje technologii SolarEdge nebo jiné technicky rovnocenné řešení plně kompatibilní se stávajícím monitorovacím systémem SolarEdge. Podrobná technická specifikace je dána projektovou dokumentací (příloha č. 6d ZD).
Internal identifier: 137/26/OCN – část 4
Lot: LOT-0003
Title: FVE Potěhy
Description: Předmětem části 3 je výstavba, instalace, kolaudace a plné zprovoznění fotovoltaické elektrárny o výkonu 499,5 kWp v areálu skladu zadavatele Potěhy (Horky 131, 286 01 Horky), včetně kompletního zajištění UPOS a UTP, zhotovení dokumentace pro provádění díla a dokumentace skutečného provedení díla a poskytnutí součinnosti zadavateli pro získání dotace a pro jednání s ERÚ. Zadavatel požaduje technologii SolarEdge nebo jiné technicky rovnocenné řešení plně kompatibilní se stávajícím monitorovacím systémem SolarEdge. Podrobná technická specifikace je dána projektovou dokumentací (příloha č. 6c ZD).
Internal identifier: 137/26/OCN – část 3
Lot: LOT-0002
Title: FVE Šlapanov
Description: Předmětem části 2 je výstavba, instalace, kolaudace a plné zprovoznění fotovoltaické elektrárny o výkonu 994,5 kWp v areálu skladu zadavatele Šlapanov (Šlapanov 204, 582 51 Šlapanov), včetně kompletního zajištění UPOS a UTP, zhotovení dokumentace pro provádění díla a dokumentace skutečného provedení díla a poskytnutí součinnosti zadavateli pro získání dotace a pro jednání s ERÚ. Zadavatel požaduje technologii SolarEdge nebo jiné technicky rovnocenné řešení plně kompatibilní se stávajícím monitorovacím systémem SolarEdge. V části 2 je rozdílný požadavek na technickou specifikaci fotovoltaického modulu oproti ostatním částem, vycházející z rozhodnutí správního orgánu a definovaný projektovou dokumentací. Podrobná technická specifikace je dána projektovou dokumentací (příloha č. 6b ZD).
Internal identifier: 137/26/OCN – část 2