2. Procedure
Procedure
Title: Επισκευή οχημάτων και μηχανημάτων έργου του Δήμου Θεσσαλονίκης π.δ. 5.603.191,40 € με το Φ.Π.Α. 24% (συμφωνία-πλαίσιο)
Description: Η παρούσα συμφωνία-πλαίσιο υποδιαιρείται σε πέντε (5) τμήματα. ΤΜΗΜΑ 1 : Εργασίες επισκευών σε φορτηγά και βαρέα οχήματα (φορτηγά αυτοκίνητα όπως απορριμματοφόρα, συρμοί, φορτηγά διάφορα-ανοιχτής και κλειστής καρότσας και με σταθερή και ανατρεπόμενη καρότσα-, βυτιοφόρα κλπ) π.δ. 4.800.000,00 € με το Φ.Π.Α. 24% ΤΜΗΜΑ 2 : Εργασίες επισκευών σε μηχανισμούς ανύψωσης (καλαθοφόρα, γερανοφόρα, περονοφόρα, τράκτορες κλπ) π.δ. 110.440,60 € με το Φ.Π.Α. 24% ΤΜΗΜΑ 3 : Εργασίες επισκευών ηλεκτρικών & υβριδικών οχημάτω (δίκυκλα, τρίκυκλα, επιβατικά, ελαφρά τετράκυκλα, φορτηγά, απορριμματοφόρα, σάρωθρα, πολυμηχανήματα κλπ) π.δ. 75.299,00 € με το Φ.Π.Α. 24% ΤΜΗΜΑ 4 : Εργασίες επισκευών σε μηχανήματα έργου (φορτωτές, εκσκαφείς, μηχανήματα οδοποιίας, μηχανήματα διαγράμμισης οδών, αγροτικά μηχανήματα κλπ) π.δ. 351.397,40 € με το Φ.Π.Α. 24% ΤΜΗΜΑ 5 : Εργασίες επισκευών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και τρικύκλων (επιβατικά, λεωφορεία, δίκυκλα και τρίκυκλα φορτηγά) π.δ. 266.054,40 € με το Φ.Π.Α. 24%
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Description: Εργασίες επισκευών σε φορτηγά και βαρέα οχήματα (φορτηγά αυτοκίνητα όπως απορριμματοφόρα, συρμοί, φορτηγά διάφορα-ανοιχτής και κλειστής καρότσας και με σταθερή και ανατρεπόμενη καρότσα-, βυτιοφόρα κλπ)
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Description: Εργασίες επισκευών σε μηχανισμούς ανύψωσης (καλαθοφόρα, γερανοφόρα, περονοφόρα, τράκτορες κλπ)
Lot: LOT-0003
Title: 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Description: Εργασίες επισκευών ηλεκτρικών & υβριδικών οχημάτω (δίκυκλα, τρίκυκλα, επιβατικά, ελαφρά τετράκυκλα, φορτηγά, απορριμματοφόρα, σάρωθρα, πολυμηχανήματα κλπ)
Lot: LOT-0004
Title: 4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Description: Εργασίες επισκευών σε μηχανήματα έργου (φορτωτές, εκσκαφείς, μηχανήματα οδοποιίας, μηχανήματα διαγράμμισης οδών, αγροτικά μηχανήματα κλπ)
Lot: LOT-0005
Title: 5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Description: Εργασίες επισκευών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και τρικύκλων (επιβατικά, λεωφορεία, δίκυκλα και τρίκυκλα φορτηγά)