2. Procedure
Procedure
Title: Beheer en Onderhoud Camera Toezichtsysteem
Description: De omvang en reikwijdte van de Opdracht omvat het in beheer en onderhoud nemen van het gehele cameratoezichtsysteem. Het cameratoezichtsysteem bevat de ca. 165 camera’s in het kader van Gemeentewet 151c en 15 Genetec kentekencamera’s voor het handhaven van de milieuzone. Daarnaast zijn het centrale videomanagementsysteem (Genetec Security Center), servers, uitkijkstations en monitors, netwerkapparatuur onderdeel van de scope. Het buitenmeubilair (straatkasten, junctionboxen, masten) en de bekabeling tussen straatkast en camerapositie zijn ook onderdeel van de scope. Alle vervangingen, verplaatsingen, uitbreidingen en verwijderingen zijn eveneens onderdeel van de scope. beheer en onderhoud van het camera toezichtsysteem (CTS).
Internal identifier: 2026_110_RUV_JB
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Opdracht zal starten op 1-7-2027 en eindigt op 30-6-2031. Voor de periode hierna bestaan 3 optionele verlengingen, door de Aanbestedende dienst in te roepen, van ieder aantal 1 jaar.