2. Procedure
Procedure
Title: IZVAJANJE CELODNEVNE OSKRBE S PREHRANO V SKLADU Z UREDBO O ZELENEM JAVNEM NAROČANJU ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA
Description: Predmet naročila je izvajanje celodnevne oskrbe s prehrano za zaprte osebe in zaposlene za potrebe Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana, skladno z Uredbo o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 121/21, 43/25). Storitve, ki so predmet javnega naročila obsegajo pripravo in razdelitev obrokov za zaprte osebe in zaposlene na lokaciji Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana v prostorih, ki jih zagotovi naročnik.
Internal identifier: JN-81708
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 609054