2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i rozbudowa infrastruktury pamięci masowej: dostawa nowego klastra macierzy dyskowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego klastra pamięci masowej klasy Enterprise, złożonego z dwóch fabrycznie nowych, jednakowo skonfigurowanych macierzy dyskowych, po jednej w każdej z dwóch lokalizacji Zamawiającego na terenie m. st. Warszawy. Rozwiązanie ma udostępniać blokową przestrzeń dyskową przez SAN Fibre Channel, zapewniać synchroniczną replikację pomiędzy lokalizacjami, RPO 0, automatyczne przełączanie w razie awarii oraz automatyczny tiering danych pomiędzy warstwą NVMe i NL-SAS. Zakres obejmuje komplet sprzętu, licencji, wdrożenie, integrację, testy odbiorowe, dokumentację, instruktaż oraz co najmniej 36 miesięcy gwarancji i wsparcia producenta.
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.82.2026.PC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Additional classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 30233180 Flash memory storage devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego klastra pamięci masowej klasy Enterprise, złożonego z dwóch fabrycznie nowych, jednakowo skonfigurowanych macierzy dyskowych, po jednej w każdej z dwóch lokalizacji Zamawiającego na terenie m. st. Warszawy. Rozwiązanie ma udostępniać blokową przestrzeń dyskową przez SAN Fibre Channel, zapewniać synchroniczną replikację pomiędzy lokalizacjami, RPO 0, automatyczne przełączanie w razie awarii oraz automatyczny tiering danych pomiędzy warstwą NVMe i NL-SAS. Zakres obejmuje komplet sprzętu, licencji, wdrożenie, integrację, testy odbiorowe, dokumentację, instruktaż oraz co najmniej 36 miesięcy gwarancji i wsparcia producenta.
Additional classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID)