755101-2026 - Competition
Bulgaria – Construction supervision services – „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционните проекти, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническите паспорти съгласно ЗУТ на 3 броя обекти от социалната инфраструктура по три обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционните проекти, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническите паспорти съгласно ЗУТ на 3 броя обекти от социалната инфраструктура по три обособени позиции“
Description: Предметът на обществената поръчка и по трите обособени позиции включва следните дейности: 1. Дейност 1 - Изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“, съгласно изискванията на ЗУТ включващо оценка за съответствие на инвестиционните проекти извършено с комплексен доклад за съответствие със съществените изисквания по чл. 169 ал. 1, т. 1-5 и т. 7 от ЗУТ и оценка за съответствието на част "Конструктивна" на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ от физически лица, упражняващи технически контрол по част "Конструктивна". Изпълнителят следва да окаже съдействие на Възложителя в процедурата по съгласуване и одобряване на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ и издаване на разрешение за строеж; 2. Дейност 2- Упражняване на строителен надзор по време на строителството на обекта до приемането и въвеждането му в експлоатация, съгласно изискванията на ЗУТ и гарантиране прилагането на българските нормативни изисквания, включително изпълняване функцията на Координатор по безопасност и здраве, съгласно Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при изпълнението на строителни и монтажни работи; 3. Дейност 3 - Изготвяне на Окончателен доклад за строежа, съгласно чл.168, ал. 6 от ЗУТ и Наредба № 2 от 31 юли 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и минимални гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти; 4. Дейност 4 - Актуализиране на техническия паспорт на строежа съобразно действително изпълнените строително-монтажни работи, одобрения инвестиционен проект, екзекутивната документация и изискванията на ЗУТ и Наредба № 5 от 28.12.2006 г. за техническите паспорти на строежите. Изпълнението на дейностите, предмет на обществената поръчка, следва да се извърши качествено и навременно, в пълно съответствие с действащата нормативна уредба и с изискванията на Възложителя. Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението по всяка обособена позиция са подробно описани и регламентирани в Техническата спецификация, Приложение № 1 към настоящата документация за участие, включително и приложенията към нея.
Internal identifier: 615838
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Резидентна грижа за пълнолетни лица с физически увреждания“, с. Гомотарци, Община Видин“
Description: Предметът на обществената поръчка по обособена позиция № 1 „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Резидентна грижа за пълнолетни лица с физически увреждания“, с. Гомотарци, Община Видин“, включва следните дейности: 1. Дейност 1 - Изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“, съгласно изискванията на ЗУТ включващо оценка за съответствие на инвестиционните проекти извършено с комплексен доклад за съответствие със съществените изисквания по чл. 169 ал. 1, т. 1-5 и т. 7 от ЗУТ и оценка за съответствието на част "Конструктивна" на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ от физически лица, упражняващи технически контрол по част "Конструктивна". Изпълнителят следва да окаже съдействие на Възложителя в процедурата по съгласуване и одобряване на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ и издаване на разрешение за строеж; 2. Дейност 2- Упражняване на строителен надзор по време на строителството на обекта до приемането и въвеждането му в експлоатация, съгласно изискванията на ЗУТ и гарантиране прилагането на българските нормативни изисквания, включително изпълняване функцията на Координатор по безопасност и здраве, съгласно Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при изпълнението на строителни и монтажни работи; ​​​​​​​3. Дейност 3 - Изготвяне на Окончателен доклад за строежа, съгласно чл.168, ал. 6 от ЗУТ и Наредба № 2 от 31 юли 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и минимални гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти; 4. Дейност 4 - Актуализиране на техническия паспорт на строежа съобразно действително изпълнените строително-монтажни работи, одобрения инвестиционен проект, екзекутивната документация и изискванията на ЗУТ и Наредба № 5 от 28.12.2006 г. за техническите паспорти на строежите. Изпълнението на дейностите, предмет на обществената поръчка, следва да се извърши качествено и навременно, в пълно съответствие с действащата нормативна уредба и с изискванията на Възложителя. Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението по всяка обособена позиция са подробно описани и регламентирани в Техническата спецификация, Приложение № 1 към настоящата документация за участие, включително и приложенията към нея.
Internal identifier: 615841
Lot: LOT-0002
Title: „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Резидентна грижа за лица в надтрудоспособна възраст без увреждания“, с. Градец, Община Видин“
Description: Предметът на обществената поръчка по обособена позиция №2 „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Резидентна грижа за лица в надтрудоспособна възраст без увреждания“, с. Градец, Община Видин“ включва следните дейности: 1. Дейност 1 - Изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“, съгласно изискванията на ЗУТ включващо оценка за съответствие на инвестиционните проекти извършено с комплексен доклад за съответствие със съществените изисквания по чл. 169 ал. 1, т. 1-5 и т. 7 от ЗУТ и оценка за съответствието на част "Конструктивна" на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ от физически лица, упражняващи технически контрол по част "Конструктивна". Изпълнителят следва да окаже съдействие на Възложителя в процедурата по съгласуване и одобряване на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ и издаване на разрешение за строеж; 2. Дейност 2- Упражняване на строителен надзор по време на строителството на обекта до приемането и въвеждането му в експлоатация, съгласно изискванията на ЗУТ и гарантиране прилагането на българските нормативни изисквания, включително изпълняване функцията на Координатор по безопасност и здраве, съгласно Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при изпълнението на строителни и монтажни работи; 3. Дейност 3 - Изготвяне на Окончателен доклад за строежа, съгласно чл.168, ал. 6 от ЗУТ и Наредба № 2 от 31 юли 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и минимални гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти; 4. Дейност 4 - Актуализиране на техническия паспорт на строежа съобразно действително изпълнените строително-монтажни работи, одобрения инвестиционен проект, екзекутивната документация и изискванията на ЗУТ и Наредба № 5 от 28.12.2006 г. за техническите паспорти на строежите. Изпълнението на дейностите, предмет на обществената поръчка, следва да се извърши качествено и навременно, в пълно съответствие с действащата нормативна уредба и с изискванията на Възложителя. Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението по всяка обособена позиция са подробно описани и регламентирани в Техническата спецификация, Приложение № 1 към настоящата документация за участие, включително и приложенията към нея. ​​​​​​​
Internal identifier: 615844
Lot: LOT-0003
Title: „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Дневна грижа за пълнолетни лица с трайни увреждания“, гр. Видин“
Description: Предметът на обществената поръчка по Обособена позиция № 3 „Изготвяне на оценка на съответствието на инвестиционния проект, упражняване на строителен надзор и актуализиране на техническия паспорт съгласно ЗУТ на обект сграда за социална услуга „Дневна грижа за пълнолетни лица с трайни увреждания“, гр. Видин“ включва следните дейности: 1. Дейност 1 - Изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“, съгласно изискванията на ЗУТ включващо оценка за съответствие на инвестиционните проекти извършено с комплексен доклад за съответствие със съществените изисквания по чл. 169 ал. 1, т. 1-5 и т. 7 от ЗУТ и оценка за съответствието на част "Конструктивна" на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ от физически лица, упражняващи технически контрол по част "Конструктивна". Изпълнителят следва да окаже съдействие на Възложителя в процедурата по съгласуване и одобряване на инвестиционния проект във фаза „Технически проект“ и издаване на разрешение за строеж; 2. Дейност 2- Упражняване на строителен надзор по време на строителството на обекта до приемането и въвеждането му в експлоатация, съгласно изискванията на ЗУТ и гарантиране прилагането на българските нормативни изисквания, включително изпълняване функцията на Координатор по безопасност и здраве, съгласно Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при изпълнението на строителни и монтажни работи; 3. Дейност 3 - Изготвяне на Окончателен доклад за строежа, съгласно чл.168, ал. 6 от ЗУТ и Наредба № 2 от 31 юли 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и минимални гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти; 4. Дейност 4 - Актуализиране на техническия паспорт на строежа съобразно действително изпълнените строително-монтажни работи, одобрения инвестиционен проект, екзекутивната документация и изискванията на ЗУТ и Наредба № 5 от 28.12.2006 г. за техническите паспорти на строежите. Изпълнението на дейностите, предмет на обществената поръчка, следва да се извърши качествено и навременно, в пълно съответствие с действащата нормативна уредба и с изискванията на Възложителя. Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението по всяка обособена позиция са подробно описани и регламентирани в Техническата спецификация, Приложение № 1 към настоящата документация за участие, включително и приложенията към нея. ​​​​​​​
Internal identifier: 615846