2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka funkčního celku evidence vodohospodářské infrastruktury včetně zajištění rozvoje a provozu
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vytvoření, provoz a rozvoj funkčního celku evidence vodohospodářské infrastruktury za účelem naplnění povinností stanovených: - v zákoně č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů, a jeho prováděcích předpisech, - v zákoně č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), ve znění pozdějších předpisů, a jeho prováděcích předpisech, - metodických pokynech souvisejících s těmito zákony. Veřejná zakázka zahrnuje tyto činnosti: - vývoj a dodání funkčního celku, - dočasné služby s fixním plněním (od zahájení pilotního provozu do předání a převzetí funkčního celku), - služby s fixním plněním (služby řádného provozu, korektivní služby podpory, preventivní služby podpory, uživatelská podpora), - služby s výkonovým plněním (rozvojové služby, drobný rozvoj, odborné služby).
Internal identifier: P26V00000504
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72266000 Software consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: • možnost změny rozsahu poskytovaných služeb s fixním plněním škálováním, a to za podmínek uvedených v čl. 7 závazného textu návrhu smlouvy; • možnost navýšení rozsahu služeb s výkonovým plněním v souvislosti s legislativními změnami právních předpisů majících dopad na výkon agend, administrovaných v rámci Funkčního celku, a to za podmínek uvedených v čl. 8.7 závazného textu návrhu smlouvy; • možnost změny rozsahu poskytované součinnosti nad rámec předmětu této veřejné zakázky (zejména z důvodu nových požadavků na kybernetickou bezpečnost na základě legislativních změn nebo požadavků NÚKIB), a to za podmínek uvedených v čl. 19.6 závazného textu návrhu smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to za podmínek uvedených v čl. 29.10 závazného textu návrhu smlouvy.