See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare de microbuze electrice in cadrul proiectului „Transport verde – microbuze electrice pentru elevi in judetul Hunedoara”
Description: Furnizare microbuze electrice în cadrul proiectului „Transport verde – microbuze electrice pentru elevi în județul Hunedoara”, cod 28. Achiziția de microbuze electrice pentru asigurarea transportului școlar. NOTA: Numarul de zile inainte de termenul-limita pentru primirea Ofertelor pana cand Ofertantii pot solicita clarificari: 18 zile. Numarul de zile calendaristice inaintea termenului limita de primire a Ofertelor la care Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 10 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: 4374474_2024_PAAPD1463507
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizare microbuze electrice în cadrul proiectului „Transport verde – microbuze electrice pentru elevi în județul Hunedoara”, cod 28. Microbuzele electrice vor avea o capacitate de 16 locuri pe scaune din care 1 loc pentru persoane cu dizabilități (în cadrul celor 16 locuri pe scaune unul trebuie destinat pentru persoane cu dizabilități) + 1 loc pentru conducătorul auto.
Internal identifier: 1