755643-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – ДОСТАВКА НА НЕТНИ КОЛИЧЕСТВА АКТИВНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ (НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ) И ИЗБОР НА КООРДИНАТОР НА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА ЗА НУЖДИТЕ НА ОДМВР ХАСКОВО ЗА СРОК ОТ 12 КАЛЕНДАРНИ МЕСЕЦА
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ДОСТАВКА НА НЕТНИ КОЛИЧЕСТВА АКТИВНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ (НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ) И ИЗБОР НА КООРДИНАТОР НА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА ЗА НУЖДИТЕ НА ОДМВР ХАСКОВО ЗА СРОК ОТ 12 КАЛЕНДАРНИ МЕСЕЦА
Description: Настоящата обществена поръчка има за цел да осигури доставка на нетна електроенергия ниско напрежение за обекти, ползвани от ОДМВР Хасково и на територията на област Хасково (по списък); включване на обектите в стандартна балансираща група, като непряк член, с координатор Изпълнителя, включително осигуряване на услуги по: прогнозиране на потреблението на електрическа енергия, планиране, заявяване и балансиране; изготвяне и подаване на почасови дневни графици и изпращането им за администриране на информационния поток от Електроенергийния системен оператор /“ЕСО“ ЕАД/; поемане на отговорността за балансиране.
Internal identifier: 613865
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: „Опция за допълнителни доставки” - упражняване на едностранно право на възложителя (но не и задължение) да реализира допълнителни количества доставки на електрическа енергия в срока на действие на договора по настоящата обществена поръчка при добавяне и откриване на нови обекти/партиди на името на Възложителя в срока на действие на договора за настоящата обществена поръчка. Прогнозното количество на доставките на ел. енергия при упражняване на опцията е около 100 MWh