755848-2026 - Competition
Croatia – Miscellaneous food products – Namirnice
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Namirnice
Description: Predmet nabave su Namirnice, godišnja opskrba po vrstama i količinama kako je specificirano u troškovnicima za svaku pojedinu grupu.
Internal identifier: JN 3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Brašno
Description: Brašno
Internal identifier: JN 3/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Juhe i dodaci jelima
Description: Juhe i dodaci jelima
Internal identifier: JN 3/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Tjestenine
Description: Tjestenine
Internal identifier: JN 3/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Ulje, margarin i majoneza
Description: Ulje, margarin i majoneza
Internal identifier: JN 3/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Ostali prehrambeni proizvodi
Description: Ostali prehrambeni proizvodi
Internal identifier: JN 3/2026-5
Lot: LOT-0006
Title: Smrznuta riba, smrznuto povrće i ostali smrznuti proizvodi
Description: Smrznuta riba, smrznuto povrće i ostali smrznuti proizvodi
Internal identifier: JN 3/2026-6
Lot: LOT-0007
Title: Konzervirano voće i povrće
Description: Konzervirano voće i povrće
Internal identifier: JN 3/2026-7
Lot: LOT-0008
Title: Kruh i pekarski proizvodi
Description: Kruh i pekarski proizvodi
Internal identifier: JN 3/2026-8
Lot: LOT-0009
Title: Svinjetina i junetina
Description: Svinjetina i junetina
Internal identifier: JN 3/2026-9
Lot: LOT-0010
Title: Perad i prerađevine od mesa peradi
Description: Perad i prerađevine od mesa peradi
Internal identifier: JN 3/2026-10
Lot: LOT-0011
Title: Mesne prerađevine
Description: Mesne prerađevine
Internal identifier: JN 3/2026-11
Lot: LOT-0012
Title: Mlijeko
Description: Mlijeko
Internal identifier: JN 3/2026-12
Lot: LOT-0013
Title: Mliječni proizvodi
Description: Mliječni proizvodi
Internal identifier: JN 3/2026-13
Lot: LOT-0014
Title: Svježe voće
Description: Svježe voće
Internal identifier: JN 3/2026-14
Lot: LOT-0015
Title: Svježe povrće
Description: Svježe povrće
Internal identifier: JN 3/2026-15
Lot: LOT-0016
Title: Jaja
Description: Jaja
Internal identifier: JN 3/2026-16
Lot: LOT-0017
Title: Kisela repa i kiselo zelje
Description: Kisela repa i kiselo zelje
Internal identifier: JN 3/2026-17
Lot: LOT-0018
Title: Med
Description: Med
Internal identifier: JN 3/2026-18
Lot: LOT-0019
Title: Krumpir
Description: Krumpir
Internal identifier: JN 3/2026-19
Lot: LOT-0020
Title: Štrukli
Description: Štrukli
Internal identifier: JN 3/2026-20