2. Procedure
Procedure
Title: Usluge preuzimanja goriva iz otpada za postupak oporabe R1 (ključnog broja otpada: 19 12 10) proizvedenog na Centru za gospodarenje otpadom (CGO) Marišćina
Description: Predmet nabave su usluge preuzimanja goriva iz otpada za postupak oporabe R1 (ključnog broja otpada: 19 12 10) proizvedenog na Centru za gospodarenje otpadom (CGO) Marišćina, na adresi Pogled 2/4, Marčelji, 51216 Viškovo. Kvaliteta goriva iz otpada je prema danim tehničkim specifikacijama prikazanim u Prilogu 1. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku nabave kao i ostalim uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Internal identifier: VV-05/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000