756047-2026 - Competition
Slovenia – Occupational clothing, special workwear and accessories – Javno naročilo za oddjo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo osebne varovalne opreme, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za oddjo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo osebne varovalne opreme, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki
Description: Javno naročilo obsega naslednje sklope: SKLOP 1: Oprema za varovanje glave, sluha, oči in obraza, rok, nog ter trupa; SKLOP 2: Oprema za varovanje nog; SKLOP 3: Oprema za varovanje nog za živilske delavce in čistilke; SKLOP 4: Oprema za varovanje rok, nog ter trupa – delovne obleke, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki; SKLOP 5: Oprema za varovanje pred padci z višine.
Internal identifier: 430-689/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Oprema za varovanje glave, sluha, oči in obraza, rok, nog ter trupa
Description: Oprema za varovanje glave, sluha, oči in obraza, rok, nog ter trupa
Internal identifier: 609193
Lot: LOT-0002
Title: Oprema za varovanje nog
Description: Oprema za varovanje nog
Internal identifier: 609194
Lot: LOT-0003
Title: Oprema za varovanje nog za živilske delavce in čistilke
Description: Oprema za varovanje nog za živilske delavce in čistilke
Internal identifier: 609195
Lot: LOT-0004
Title: Oprema za varovanje rok, nog ter trupa – delovne obleke, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki
Description: Oprema za varovanje rok, nog ter trupa – delovne obleke, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki
Internal identifier: 609196
Lot: LOT-0005
Title: Oprema za varovanje pred padci z višine
Description: Oprema za varovanje pred padci z višine
Internal identifier: 609197