756074-2026 - Result
Czechia – Natural gas – Sdružené dodávky elektrické energie a zemního plynu na období let 2025-2027
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sdružené dodávky elektrické energie a zemního plynu na období let 2025-2027
Description: Předmětem výběrového řízení je zajištění dodávky zemního plynu potřebné pro provozovny PSAS od 1.1.2025 do 1.1.2027 a zajištění dodávek elektrické energie od 1.1.2025 do 31.12.2027.
Internal identifier: VŘN0425
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dodávka zemního plynu
Description: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zemního plynu pro všechny plynárenské dny od 1.1.2025 (od 6:00 hod.) do 1.1.2027 (do 6:00 hod.) do odběrných míst zadavatele, která jsou specifikována dále v zadávací dokumentaci. Dodávkou zemního plynu se rozumí dodávka zemního plynu s převzetím závazku odebrat zemní plyn z distribuční soustavy spolu s odpovědností za odchylku. Předmětem veřejné zakázky je rovněž součinnost a technická výpomoc vybraného dodavatele při zajištění převodu a přepisu odběrných míst. Převod a přepis odběrných míst zajistí nový dodavatel zemního plynu.
Internal identifier: Plyn
Options:
Description of the options: Zadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny odběrných míst pro obě části veřejné zakázky, a to v souladu s touto zadávací dokumentací, zejména s čl. 7 písm. f).
Lot: LOT-0002
Title: Dodávka elektrické energie
Description: Předmětem této veřejné zakázky je zabezpečení dodávky sjednaného množství elektrické energie od 1. 1. 2025 do 31. 12. 2027 do odběrných míst zadavatele, která jsou specifikována dále v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: Energie
Main classification (cpv): 09310000 Electricity