Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Additional information: Isporuka u sjedište Naručitelja ili na mjesto održavanja događanja koje organizira Naručitelj, sukladno mjestima isporuke određenima u Troškovniku
Value