2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupní systém – dodávky počítačů, tiskáren, jejich příslušenství a serverů 2026 - 2030
Description: Kategorie 1 - Počítače, tiskárny a jejich příslušenství Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky počítačů včetně monitorů, notebooků, lokálních tiskáren, skenerů, specializované výpočetní infrastruktury jejich příslušenství a software poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“), plně kompatibilních se současně používanými softwary u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu dodané výpočetní techniky. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání výpočetní techniky (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.). Kategorie 2 – Servery Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky serverů. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu, podpory či obdobných služeb dodaných serverů. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání serverů (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Internal identifier: 26_ZAKÁZKA/18
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30211000 Mainframe computer, 30216110 Scanners for computer use, 30213300 Desktop computer, 30233100 Computer storage units, 30234000 Storage media, 30213000 Personal computers, 30210000 Data-processing machines (hardware), 30231300 Display screens, 30232100 Printers and plotters, 30213100 Portable computers, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 48000000 Software package and information systems, 48800000 Information systems and servers, 48820000 Servers, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Počítače, tiskárny a jejich příslušenství
Description: Kategorie 1 - Počítače, tiskárny a jejich příslušenství Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky počítačů včetně monitorů, notebooků, lokálních tiskáren, skenerů, specializované výpočetní infrastruktury jejich příslušenství a software poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“), plně kompatibilních se současně používanými softwary u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu dodané výpočetní techniky. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání výpočetní techniky (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Internal identifier: 26_ZAKÁZKA/18 - Kategorie 1
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30211000 Mainframe computer, 48000000 Software package and information systems, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30233100 Computer storage units, 30234000 Storage media, 30237460 Computer keyboards, 30210000 Data-processing machines (hardware), 30231300 Display screens, 30232100 Printers and plotters, 30216110 Scanners for computer use, 30237410 Computer mouse
Lot: LOT-0002
Title: Servery
Description: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky serverů. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu, podpory či obdobných služeb dodaných serverů. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání serverů (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Internal identifier: 26_ZAKÁZKA/18 - Kategorie 2
Main classification (cpv): 48800000 Information systems and servers
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 72250000 System and support services