756233-2026 - Competition
Poland – Ambulances – DOSTAWA AMBULANSÓW SPECJALISTYCZNYCH DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA AMBULANSÓW SPECJALISTYCZNYCH DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansów specjalistycznych (typu A i typu B) – 2 szt. dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Zamówienie składa się z 2 części. Zaoferowany sprzęt medyczny jako wyposażenie ambulansu musi spełniać wymagania oraz być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Dla wyrobów nie sklasyfikowanych jako wyrób medyczny i zgodnie z dyrektywami europejskimi i ustawą o wyrobach medycznych nie jest objęty deklaracjami zgodności i nie podlega żadnemu wpisowi do rejestru Zamawiający wymaga złożenia stosownego oświadczenia . Przedmiot dostawy musi spełniać warunki określone: a) w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia b) w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2025 r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego. c) w normach PN EN1789+A2:2015 (w zakresie ambulansu typu A2) i PN EN 1865 - Pojazd fabrycznie nowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1-2 oraz A i B do projektowanych postanowień umowy dostawy.
Internal identifier: DZP.341.103.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Przedmiotem zamówienia ambulansów specjalistycznych – 2 szt dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Zamówienie składa się z 2 części. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 1 – 2 oraz A-B do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część 2