See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy i pracowników jednostek i instytucji z rejonu odpowiedzialności 24 WOG w Giżycku z podziałem na 5 zadań w 2027r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników wojska jednostek oraz instytucji będących na zaopatrzeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. zadanie 1 – Garnizon Orzysz; zadanie 2 – Garnizon Giżycko; zadanie 3 – Garnizon Węgorzewo; zadanie 4 – Garnizon Gołdap; zadanie 5 - badania przed osadzeniem w areszcie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz zasady realizacji, tj. ilość i rodzaj badań, opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy jest zawarty w załącznikach będących integralną częścią specyfikacji warunków zamówienia
Internal identifier: 79/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie 1 Garnizon Orzysz
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników wojska jednostek oraz instytucji będących na zaopatrzeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań.
Internal identifier: zadanie 1 Garnizon Orzysz
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 ust. 1 Zamawiający, określa zakres opcji w formularzu cenowym w tabeli „zamówienie opcjonalne”. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „opcjonalna” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Lot: LOT-0002
Title: zadanie 2 Garnizon Giżycko
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników wojska jednostek oraz instytucji będących na zaopatrzeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem 5 zadań.
Internal identifier: zadanie 2 Garnizon Giżycko
Description of the options: Zgodnie z art. 441 ust. 1 Zamawiający, określa zakres opcji w formularzu cenowym w tabeli „zamówienie opcjonalne”. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „opcjonalna” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego
Lot: LOT-0003
Title: zadanie 3 Garnizon Węgorzewo
Internal identifier: zadanie 3 Garnizon Węgorzewo
Lot: LOT-0004
Title: zadanie 4 Garnizon Gołdap
Internal identifier: zadanie 4 Garnizon Gołdap
Lot: LOT-0005
Title: zadanie 5 badania przed osadzeniem w areszcie
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie całodobowych usług medycznych tj. badania osób z jednostek organizacyjnych MON będących na zaopatrzeniu 24 WOG, zatrzymanych przez Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim/ Placówkę ŻW Giżycko, Dowódcę jednostki wojskowej lub upoważniony przez niego żołnierz zawodowy albo wojskowy organ porządkowy;
Internal identifier: zadanie 5 badania przed osadzeniem w areszcie