2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie”
Description: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 20 03 01) w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszka.2) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 20 03 01) w zabudowie wielorodzinnej z pojemników ustawionych w miejscach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. 3) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, obejmujące następujące frakcje: • papier i tektura (kody: 20 01 01, 15 01 01), • szkło oraz opakowania ze szkła (kody: 20 01 02,15 01 07), • metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe (kody: 20 01 40, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 06), • bioodpady (kod: 20 02 01), • popiół (kod: 20 01 99). 4) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w zabudowie wielorodzinnej, obejmujące następujące frakcje: • papier i tektura (kody: 20 01 01, 15 01 01), • szkło oraz opakowania ze szkła (kody: 20 01 02,15 01 07), • metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe (kody: 20 01 40, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 06), • bioodpady (kod: 20 02 01), • popiół (kod: 20 01 99). 5) Selektywne odbieranie i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy w postaci frakcji: przeterminowane leki (kod 200131*, 200132), odbywać się będzie poprzez ustawienie pojemnika do gromadzenia odpadów we wskazanej aptece.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie”
Description: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 20 03 01) w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych. 2) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 20 03 01) w zabudowie wielorodzinnej z pojemników ustawionych w miejscach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. 3) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, obejmujące następujące frakcje: • papier i tektura (kody: 20 01 01, 15 01 01), • szkło oraz opakowania ze szkła (kody: 20 01 02,15 01 07), • metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe (kody: 20 01 40, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 06), • bioodpady (kod: 20 02 01), • popiół (kod: 20 01 99). 4) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w zabudowie wielorodzinnej, obejmujące następujące frakcje: • papier i tektura (kody: 20 01 01, 15 01 01), • szkło oraz opakowania ze szkła (kody: 20 01 02,15 01 07), • metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe (kody: 20 01 40, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 06), • bioodpady (kod: 20 02 01), • popiół (kod: 20 01 99). 5) Selektywne odbieranie i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy w postaci frakcji: przeterminowane leki (kod 200131*, 200132), odbywać się będzie poprzez ustawienie pojemnika do gromadzenia odpadów we wskazanej aptece.