756638-2026 - Competition
Lithuania – Health training services – Mokymų turinio parengimo ir vedimo paslaugos (pagal FAST, ATLS arba lygiavertes programas) (SAMESC-1205)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mokymų turinio parengimo ir vedimo paslaugos (pagal FAST, ATLS arba lygiavertes programas) (SAMESC-1205)
Description: Mokymų turinio parengimo ir vedimo paslaugos (pagal FAST, ATLS arba lygiavertes programas) projekto Nr. SAM-010-P-0001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80561000 Health training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I pirkimo dalis - trauminių pacientų ultragarsinio ištyrimo mokymų (fast/efast arba lygiaverčių) turinio parengimo ir vedimo paslaugos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II pirkimo dalis – trauminių pacientų pirminio vertinimo ir gyvybei pavojingų būklių valdymo mokymų, grindžiamų ATLS principais arba lygiaverčiais tarptautiniais traumų valdymo principais, turinio parengimo ir vedimo paslaugos
Internal identifier: 2