756899-2026 - Competition
Poland – Electronic bulletin boards – Dostawa tablic elektronicznych wraz z montażem i transportem w ramach projektu „Budowa centrów przesiadkowych w Dąbrowie Zielonej, Koniecpolu, Przyrowie i Poczesnej z systemem zarządzania transportem Powiatu Częstochowskiego”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa tablic elektronicznych wraz z montażem i transportem w ramach projektu „Budowa centrów przesiadkowych w Dąbrowie Zielonej, Koniecpolu, Przyrowie i Poczesnej z systemem zarządzania transportem Powiatu Częstochowskiego”
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic elektronicznych wraz z montażem i transportem w ramach projektu „Budowa centrów przesiadkowych w Dąbrowie Zielonej, Koniecpolu, Przyrowie i Poczesnej z systemem zarządzania transportem Powiatu Częstochowskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Internal identifier: IF.272.49.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813100 Electronic bulletin boards
Additional classification (cpv): 48813000 Passenger information system, 48813200 Real-time passenger information system, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie tablic LED i e-papier wraz z montażem i przyłączami. Tablice LED dwustronne wraz z słupem. Tablice w technologii e-papier z zasilaniem bateryjnym oraz częściowo ze wspomaganiem ogniwami słonecznymi. Tablice zintegrowane zostaną z systemem informacji publicznej.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Internal identifier: Tablicy przystankowe