2. Procedure
Procedure
Title: Üldradioloogilise ultraheliseadme ostmine
Description: Riigihanke eesmärk on sõlmida raamleping ühe pakkujaga ühe uue üldradioloogilise ultraheliseadme ostmiseks ning vajadusel kolme aasta jooksul alates raamlepingu sõlmimisest ühe täiendava üldradioloogilise ultraheliseadme ostmiseks. Raamlepingu alusel ostetakse pärast seadmete garantiiperioodi lõppemist hooldusteenust kuni raamlepingu lõppemiseni ning vajadusel remonttöid ja varuosi. Lisaks on Hankijal võimalus osta kolme aasta jooksul alates raamlepingu sõlmimisest lisafunktsionaalsusi. Seadmed peavad vastama hanke alusdokumentides sätestatud tehnilistele nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 317015-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 317015-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
5. Lote
Lote: LOT-0000