2. Procedure
Procedure
Title: Nenutrūkstamas gamtinių dujų saugojimas ir tiekimas
Description: Nenutrūkstamas gamtinių dujų saugojimas ir, esant poreikiui, gamtinių dujų tiekimas. Gamtinių dujų rezervinių atsargų kiekis - 630 MWh.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Nenutrūkstamas gamtinių dujų saugojimas ir, esant poreikiui, gamtinių dujų tiekimas. Kiekis - 630 MWh
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63121110 Gas storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0