757071-2026 - Competition
Belgium – Planting and maintenance services of green areas – Raamovereenkomst voor het maaien van grasmatten in Antwerpen tegen resultaatsverbintenis
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor het maaien van grasmatten in Antwerpen tegen resultaatsverbintenis
Description: Zie bestek
Internal identifier: GAC_2026_04124
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: wet OO Art. 36. § 3. De aanbestedende overheid kan, wanneer het in een urgente situatie welke door de aanbestedende overheid naar behoren is onderbouwd, niet haalbaar blijkt de in de paragraaf 1, tweede lid, bepaalde termijnen in acht te nemen, een termijn vaststellen die niet minder bedraagt dan vijftien dagen na de verzenddatum van de aankondiging van een opdracht. Gezien de vorige opdracht onverwacht is moeten stopgezet worden, werd het bestek quasi ongewijzigd terug in de markt gezet in deze aanbesteding. Gezien deze opdracht naadloos moet aansluiten op de lopende opdracht, en het bestek quasi ongewijzigd is tov de stopgezette aanbesteding, wordt gewerkt met een verkorte offerteperiode van 21 dagen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GAC_2026_04124 - 1
Description: zie bestek: P1: Maaien van grasmatten in Antwerpen Centrum
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: GAC_2026_04124 - 10
Description: zie bestek
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0002
Title: GAC_2026_04124 - 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: GAC_2026_04124 - 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: GAC_2026_04124 - 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: GAC_2026_04124 - 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: GAC_2026_04124 - 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: GAC_2026_04124 - 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: GAC_2026_04124 - 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: GAC_2026_04124 - 9
Internal identifier: 9