2. Procedure
Procedure
Title: Monokloniniai antikūnai metastazavusiam gaubtinės arba tiesiosios žarnos vėžiui gydyti (Cetuximab ir (ar) Panitumumab)
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti monokloninius antikūnus metastazavusiam gaubtinės arba tiesiosios žarnos vėžiui gydyti (Cetuximab ir / arba Panitumumab) (toliau – vaistinis preparatas / prekė). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti SS 2 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Naujiems pacientams gydyti - vaistinis preparatas Cetuximab arba Panitumumab
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Tęstiniam pacientų gydymui - vaistinis preparatas Panitumumab
Internal identifier: 2