2. Procedure
Procedure
Title: ENLJ-SPV-277/26 - Zamenjava dveh paketov ocevja grelnika vode na vročevodnem kotlu VKL2 po sklopih
Description: Zamenjava dveh paketov ocevja grelnika vode na vročevodnem kotlu VKL2 po naslednjih sklopih: 1. sklop: Izdelava in dobava dveh paketov grelnikov vode ter demontažna in montažna dela; 2. sklop: Izolacijska dela.
Internal identifier: ENLJ-SPV-277/26 (JN-81803)
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
Additional classification (cpv): 42160000 Boiler installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Izdelava in dobava dveh paketov grelnikov vode ter demontažna in montažna dela
Description: Zamenjava dveh paketov ocevja grelnika vode na vročevodnem kotlu VKL2 za: 1. Sklop: Izdelava in dobava dveh paketov grelnikov vode ter demontažna in montažna dela
Internal identifier: 609933
Additional classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment, 42160000 Boiler installations
Lot: LOT-0002
Title: Izolacijska dela
Description: Zamenjava dveh paketov ocevja grelnika vode na vročevodnem kotlu VKL2 za 2. Sklop: Izolacijska dela
Internal identifier: 609934
Additional classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment