757161-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – Доставка на хранителни продукти за нуждите на Заведенията за социални услуги
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на хранителни продукти за нуждите на Заведенията за социални услуги
Description: Пр. мляко3.2 % 90000л;Пр.мляко 1.7 % 1380л;Плод. Пр. мляко780бр;Кис.мляко 2 % 6668бр;Кис. мляко2 % масленост, кофичка по 0.400 кг, 250060бр;Кис. мляко 3.6 % масленост, коф. по 0.400 кг, 33514бр;Кис. мляко 3.6 % масленост, коф. по 0.400 кг-19 788бр;Бълг. Кис. мляко ЗНП 3,6 % масленост, кофичка по 0,400 кг-2000бр;Млечно кисел десерт от 0.200-6500бр;Кр. масло/мин. 80% масленост/Пак. 0.125 кг, 62822бр;Кр. масло /мин. 80% масленост/Пак. 0,250кг-1398бр;Маргарин оп. 0.225кг-4 759бр;Кашкавал БДС по 1кг-4808 кг;Кашкавал по 1кг 305кг;Кашк.БДС оп.0,200кг1050 бр;Бълг. бяло салам. сирене ЗНП по 1кг-100кг;Бълг. бяло салам. сирене БДС кутия 8 кг.-16 464кг;Бяло салам. сиренеКутия 8 кг 2 376кг;Бълг. бяло салам. сирене по 0.400 кг 1406бр;Моцарела по 0,125 кг 606бр;Сир. крема Пакет от 0.125 кг 8 832 бр;Топ. сирене Кутия по 0.140 кг 3955бр;Топ. сирене – Черво по 0, 200 кг. 4 109 брИзвараПак. 1 кг 4 716 кг;Извара кашк. Пакети 1 кг 60 кг;Сухо мляко 486кг;Сметана за готвене 253 л;Продукт за готвене – растит. 744 л;Био бяло салам. сирене от 400 гр-100 кг;Яйца1978694бр;Пиле грил Клас " А "-9 936кг;Пил. бутчета Клас " А "-8154кг;Пил. бутче – парти Клас " А ", 12440 кг;Пил. плешка 108 кг;Пил. филе3490кг;Био пиле400кг;Пил. дробчета14608 кг;Пил.пържола печена- бут749 кг;Пил. пържола печена-филе588 кг;Пил. бутче 193 кг;Пуешко месо, бут224 кг;Пуешко филе плик428 кг;Заешко месо - цял заек234 кг;Тел. плешка62кг;Тел. шол 673 кг;Сварено тел. шкембе на калъпи29 кг;Тел. шкембе 1 172кг;Св. плешка3 606 кг;Св. ребра90 кг;Св. бут без кост4 654кг;Св. котлет - нарязан428 кг;Св. черен дроб 42кг;Агн.и дроб комплект 2016 ;Агн. месо224кг;Готови топчета за супа от кайма смес 72 кг;Кайма смес 60 % свинско 40 % тел.5553кг; Кайма смес УС 01/2010 "СП" пакети по 1 кг 6062кг; Кайма тел.УС 01/2010 "СП" или екв., пакети по 1 кг, замр.216кг;Кебапчета сур.9 926 бр;Кюфтета сур.113 008 бр;КарначетаУС01/2010 "СП“ или еквивалент 422 кг;Шницел суров 136кг;Кебапчета печ .470опаковка;Кюфт. печ. 448 опаковка;Шунка Пуешка, опаковки с маса 1 кг- 36кг;Шунка от 0,250кг-660 бр;ШункаСвинска,по 1кг-899 кг;ШункаСв., по 0,250 кг-630 бр;Шунка варена от месо от св. бут без кост УС 11/2018 "СП"или еквив., опаковки с маса до 1 кг-87кг;Малотраен колбас тел., хамбурски и камчия 8227 кг;Салам полутраен571 кг;Наденица 1036 кг;НаденицаУС 04/2010 "СП" 2864 кг;Наденица сурова Замр., в тарелка по 0.500кг-870 кг;Кренвирши св. по 1кг-1311кг;Кренвирши пил. По 1кг-2988 кг;Кренв. УС 04/2010 "СП" по 1кг-3686 кг;Скумрия замраз., чистена, без глави 3650 кг;Чистен хек448 кг;Био лаврак100 кг;Бяла риба филе замр.5000кг;Пъстърва179кг;Хайвер разбит36бр;Брашно7482кг;Жито 250кг;Булгур 42кг;Елда 48кг;Био елда 15кг;Ориз 13096кг;Ориз бланширан 508кг;Грис 1821кг;Баница със сирене 212кг;Баница с тиква 714кг;Козунак 0.500кг 13 650бр;Хляб Добруджа 223705бр;Хляб типов 28554бр;Хляб пълнозърнест 9160бр;Тутманик 13349бр;Кифла с мармалад14760бр;Кифла с шоколад 2654бр;Кренвиршка 6358бр;Милинка 31024бр;Баничка със спанак 0,150кг-516бр;Баничка със сирене 3294бр;Щрудел 9182бр;Мъфин сладък 96бр;;Макарони 10705бр;Макарони пълнозърн. пакет по 0.400кг-759бр;Кус-кус пакет по 0.400кг-1200бр;Фиде пакет по 0.400кг 2645 бр;СпагетиПакет по 0.400кг-3873 бр;Спагети пълнозърн. пакет по 0.400кг-100 бр;Домашна юфка пакети по 0,200кг-548бр;Юфка пакет по 0.400кг-438 бр;Юфка пълнозърн.пакет по 0.200кг-96 кг;Овесени ядки 281 кг;Био овесени ядки по 0,5кг-6852кг;Бисквити обикн. пакет по 0.160 кг-10470бр; Бисквити пълн. по 0,150кг-6852бр; Бисквити чаени по 0,150кг-18102бр;Вафли Тунквани, 0.055кг-24378бр;Кроасани опаковани по 0,060кг-48508бр;Суха паста опак. по 0,035кг-19624бр;Руло шоколадово пакет 0.200кг-3845бр;Локумки кутия по 0.400кг-846бр;Соленки кутия 0.190кг-2841бр;Качамак–фин пакет 0,400кг-2434бр;Галета пакети 1кг-571кг;Домати-11040кг;Зеле-19961кг;Червено зеле-12кг;Копър-582кг;Краставици-15014кг;Био краставици-100кг;Кромид лук 20960кг;Магданоз 1758кг;Моркови 16716кг;Праз лук- 4639кг;Пресен лук 394кг;Зелена салата-975кг;Репички-159кг;Тиквички-22791кг;Целина, стебла-51кг;Целина глави 1211кг;Чесън сух-стар, глави 645кг;Чушки червени-12202кг;Чушки зелени-10820кг;Пресни гъби печурка 353кг;Патладжани пресни 563кг;Броколи пресни-80Кг;Карфиол пресен-44кг;Цвекло-глави 1896кг;Бяла ряпа 149 кг;Замр. карфиол-4951кг;Зам.броколи6385кг;Замр.спанак-4040кг;Замр. Грах 6000кг;Замр. зеленчуци микс1882кг;Замр. печена белена капия цяла896кг;Замр. коприва-700кг;Банани16286кг;Грозде десертно-5536кг;Сини сливи-1494кг;Кайсии-4056кг;Киви-5406кг;Круши-10102кг;Лимони-1427кг;Мандарини-9190кг;Портокали 6896кг;Грейпфрут 222кг;Диня 18408кг;Пъпещ 7654кг;Праскови 5208кг;Нектарини 3736кг;Тиква-10088кг;Череши-1886Кг;Ягоди-616кг;Ябълки-37097кг;Ошав-185кг;Сини сливи сушени-39кг;Картофи-66026кг;Даф. лист-902бр;Сушен джоджен плик-1096кг;Суш.магданоз плик-1244кг;Чер пипер2939бр;Червен пипер-717кг;Чубрица суха 39кг;Сух девесил-97бр;Сух босилек-109бр;Кимион-308бр;Бахар-118бр;Канела 912бр;Компот 16232бр;Компот диетичен 5497бр;Сок натурален ябълка по 1л 2678бр;Сок натурален ябълка по 0,250л;Сок плодов по 1л-480бр;Сок плодов-по 0,250л 864бр;Нектар по 1л-6016бр;Нектар по 0,250л-864бр;Конфитюр, различни видове с над 60% плодово съдържание-11082бр;Конфитюр –диетичен 2678бр;Мармалад шипки1588бр;Био шипков мармалад-100бр; Продължава в раздел Допълнителна информация(BT-300-Lot)
Internal identifier: 582584
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15411200 Cooking oil, 15500000 Dairy products, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15811100 Bread, 15830000 Sugar and related products, 15850000 Pasta products, 15860000 Coffee, tea and related products, 15870000 Condiments and seasonings, 03142500 Eggs, 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Пр. мляко3.2 % 90000л;Пр.мляко 1.7 % 1380л;Плод. Пр. мляко780бр;Кис.мляко 2 % 6668бр;Кис. мляко2 % масленост, кофичка по 0.400 кг, 250060бр;Кис. мляко 3.6 % масленост, коф. по 0.400 кг, 33514бр;Кис. мляко 3.6 % масленост, коф. по 0.400 кг-19 788бр;Бълг. Кис. мляко ЗНП 3,6 % масленост, кофичка по 0,400 кг-2000бр;Млечно кисел десерт от 0.200-6500бр;Кр. масло/мин. 80% масленост/Пак. 0.125 кг, 62822бр;Кр. масло /мин. 80% масленост/Пак. 0,250кг-1398бр;Маргарин оп. 0.225кг-4 759бр;Кашкавал БДС по 1кг-4808 кг;Кашкавал по 1кг 305кг;Кашк.БДС оп.0,200кг1050 бр;Бълг. бяло салам. сирене ЗНП по 1кг-100кг;Бълг. бяло салам. сирене БДС кутия 8 кг.-16 464кг;Бяло салам. сиренеКутия 8 кг 2 376кг;Бълг. бяло салам. сирене по 0.400 кг 1406бр;Моцарела по 0,125 кг 606бр;Сир. крема Пакет от 0.125 кг 8 832 бр;Топ. сирене Кутия по 0.140 кг 3955бр;Топ. сирене – Черво по 0, 200 кг. 4 109 брИзвараПак. 1 кг 4 716 кг;Извара кашк. Пакети 1 кг 60 кг;Сухо мляко 486кг;Сметана за готвене 253 л;Продукт за готвене – растит. 744 л;Био бяло салам. сирене от 400 гр-100 кг;Яйца1978694бр;Пиле грил Клас " А "-9 936кг;Пил. бутчета Клас " А "-8154кг;Пил. бутче – парти Клас " А ", 12440 кг;Пил. плешка 108 кг;Пил. филе3490кг;Био пиле400кг;Пил. дробчета14608 кг;Пил.пържола печена- бут749 кг;Пил. пържола печена-филе588 кг;Пил. бутче 193 кг;Пуешко месо, бут224 кг;Пуешко филе плик428 кг;Заешко месо - цял заек234 кг;Тел. плешка62кг;Тел. шол 673 кг;Сварено тел. шкембе на калъпи29 кг;Тел. шкембе 1 172кг;Св. плешка3 606 кг;Св. ребра90 кг;Св. бут без кост4 654кг;Св. котлет - нарязан428 кг;Св. черен дроб 42кг;Агн.и дроб комплект 2016 ;Агн. месо224кг;Готови топчета за супа от кайма смес 72 кг;Кайма смес 60 % свинско 40 % тел.5553кг; Кайма смес УС 01/2010 "СП" пакети по 1 кг 6062кг; Кайма тел.УС 01/2010 "СП" или екв., пакети по 1 кг, замр.216кг;Кебапчета сур.9 926 бр;Кюфтета сур.113 008 бр;КарначетаУС01/2010 "СП“ или еквивалент 422 кг;Шницел суров 136кг;Кебапчета печ .470опаковка;Кюфт. печ. 448 опаковка;Шунка Пуешка, опаковки с маса 1 кг- 36кг;Шунка от 0,250кг-660 бр;ШункаСвинска,по 1кг-899 кг;ШункаСв., по 0,250 кг-630 бр;Шунка варена от месо от св. бут без кост УС 11/2018 "СП"или еквив., опаковки с маса до 1 кг-87кг;Малотраен колбас тел., хамбурски и камчия 8227 кг;Салам полутраен571 кг;Наденица 1036 кг;НаденицаУС 04/2010 "СП" 2864 кг;Наденица сурова Замр., в тарелка по 0.500кг-870 кг;Кренвирши св. по 1кг-1311кг;Кренвирши пил. По 1кг-2988 кг;Кренв. УС 04/2010 "СП" по 1кг-3686 кг;Скумрия замраз., чистена, без глави 3650 кг;Чистен хек448 кг;Био лаврак100 кг;Бяла риба филе замр.5000кг;Пъстърва179кг;Хайвер разбит36бр;Брашно7482кг;Жито 250кг;Булгур 42кг;Елда 48кг;Био елда 15кг;Ориз 13096кг;Ориз бланширан 508кг;Грис 1821кг;Баница със сирене 212кг;Баница с тиква 714кг;Козунак 0.500кг 13 650бр;Хляб Добруджа 223705бр;Хляб типов 28554бр;Хляб пълнозърнест 9160бр;Тутманик 13349бр;Кифла с мармалад14760бр;Кифла с шоколад 2654бр;Кренвиршка 6358бр;Милинка 31024бр;Баничка със спанак 0,150кг-516бр;Баничка със сирене 3294бр;Щрудел 9182бр;Мъфин сладък 96бр;;Макарони 10705бр;Макарони пълнозърн. пакет по 0.400кг-759бр;Кус-кус пакет по 0.400кг-1200бр;Фиде пакет по 0.400кг 2645 бр;СпагетиПакет по 0.400кг-3873 бр;Спагети пълнозърн. пакет по 0.400кг-100 бр;Домашна юфка пакети по 0,200кг-548бр;Юфка пакет по 0.400кг-438 бр;Юфка пълнозърн.пакет по 0.200кг-96 кг;Овесени ядки 281 кг;Био овесени ядки по 0,5кг-6852кг;Бисквити обикн. пакет по 0.160 кг-10470бр; Бисквити пълн. по 0,150кг-6852бр; Бисквити чаени по 0,150кг-18102бр;Вафли Тунквани, 0.055кг-24378бр;Кроасани опаковани по 0,060кг-48508бр;Суха паста опак. по 0,035кг-19624бр;Руло шоколадово пакет 0.200кг-3845бр;Локумки кутия по 0.400кг-846бр;Соленки кутия 0.190кг-2841бр;Качамак–фин пакет 0,400кг-2434бр;Галета пакети 1кг-571кг;Домати-11040кг;Зеле-19961кг;Червено зеле-12кг;Копър-582кг;Краставици-15014кг;Био краставици-100кг;Кромид лук 20960кг;Магданоз 1758кг;Моркови 16716кг;Праз лук- 4639кг;Пресен лук 394кг;Зелена салата-975кг;Репички-159кг;Тиквички-22791кг;Целина, стебла-51кг;Целина глави 1211кг;Чесън сух-стар, глави 645кг;Чушки червени-12202кг;Чушки зелени-10820кг;Пресни гъби печурка 353кг;Патладжани пресни 563кг;Броколи пресни-80Кг;Карфиол пресен-44кг;Цвекло-глави 1896кг;Бяла ряпа 149 кг;Замр. карфиол-4951кг;Зам.броколи6385кг;Замр.спанак-4040кг;Замр. Грах 6000кг;Замр. зеленчуци микс1882кг;Замр. печена белена капия цяла896кг;Замр. коприва-700кг;Банани16286кг;Грозде десертно-5536кг;Сини сливи-1494кг;Кайсии-4056кг;Киви-5406кг;Круши-10102кг;Лимони-1427кг;Мандарини-9190кг;Портокали 6896кг;Грейпфрут 222кг;Диня 18408кг;Пъпещ 7654кг;Праскови 5208кг;Нектарини 3736кг;Тиква-10088кг;Череши-1886Кг;Ягоди-616кг;Ябълки-37097кг;Ошав-185кг;Сини сливи сушени-39кг;Картофи-66026кг;Даф. лист-902бр;Сушен джоджен плик-1096кг;Суш.магданоз плик-1244кг;Чер пипер2939бр;Червен пипер-717кг;Чубрица суха 39кг;Сух девесил-97бр;Сух босилек-109бр;Кимион-308бр;Бахар-118бр;Канела 912бр;Компот 16232бр;Компот диетичен 5497бр;Сок натурален ябълка по 1л 2678бр;Сок натурален ябълка по 0,250л;Сок плодов по 1л-480бр;Сок плодов-по 0,250л 864бр;Нектар по 1л-6016бр;Нектар по 0,250л-864бр;Конфитюр, различни видове с над 60% плодово съдържание-11082бр;Конфитюр –диетичен 2678бр;Мармалад шипки1588бр;Био шипков мармалад-100бр Продължава в раздел Допълнителна информация(BT-300-Lot)