757179-2026 - Competition
Poland – Technical computer support services – Usługa wsparcia technicznego i serwisu dla sal rozpraw, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dostarczony do sądów od 2014 r., obecnie nieobjętych usługą wsparcia lub takich, w których usługa taka wygaśnie w trakcie realizacji zamówienia
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa wsparcia technicznego i serwisu dla sal rozpraw, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dostarczony do sądów od 2014 r., obecnie nieobjętych usługą wsparcia lub takich, w których usługa taka wygaśnie w trakcie realizacji zamówienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia technicznego i serwisu dla sal rozpraw, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dostarczony do sądów od 2014 r., obecnie nieobjętych usługą wsparcia lub takich, w których usługa taka wygaśnie w trakcie realizacji zamówienia, a także usługa wsparcia technicznego i serwisu dla 800 sal rozpraw w ramach prawa opcji, oraz udzielenie gwarancji na dostarczone produkty oraz wykonane usługi na okres 24 miesięcy liczonych od dnia podpisania właściwego protokołu odbioru.
Internal identifier: Z.261.36.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługa wsparcia technicznego i serwisu dla sal rozpraw, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dostarczony do sądów od 2014 r., obecnie nieobjętych usługą wsparcia lub takich, w których usługa taka wygaśnie w trakcie realizacji zamówienia.
Options:
Description of the options: opis opcji określony w SWZ.