2. Procedure
Procedure
Title: U/71/12WOG/2026 Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów z podziałem na 11 części. Cz1: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa autobusów pasażerskich; Cz2: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych; Cz3: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli; Cz4: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych; Cz5: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych; Cz6: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa kołowych ciągników siodłowych z naczepami niskopodwoziowymi; Cz7: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych z Garnizonu Inowrocław; Cz8: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych z Garnizonu Inowrocław; Cz9: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów z Garnizonu Włocławek; Cz10: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów samochodów pożarniczych w trybie priorytetowym; Cz11: serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów ratownictwa medycznego w trybie priorytetowym. 1. Zgodnie z art.57 ustawy Pzp, o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1.1.nie podlegają wykluczeniu; 1.2.spełniają warunki udziału w postępowaniu: 1.2.1.zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie precyzuje wymagań w tym zakresie, 1.2.2.uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej- Zamawiający nie precyzuje wymagań w tym zakresie, 1.2.3.sytuacji ekonomicznej lub finansowej- Zamawiający nie precyzuje wymagań w tym zakresie, 1.2.4.zdolności technicznej lub zawodowej: 1.2.4.1.Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że zatrudnia osoby, które będą skierowane do realizacji zadnia zatrudnione na umowę o pracę, tj.: co najmniej jednego pracownika na stanowisku mechanika samochodowego i co najmniej jednego pracownika na stanowisko elektromechanika. 2. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących bezpośrednie czynności związane z wykonaniem przedmiotu umowy (usługą serwisowania i naprawy). Wymaga się od Wykonawców zatrudnienia personelu na stanowisku: mechanika samochodowego – (min. 1 osoba) oraz elektromechanika – (min. 1 osoba). 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 w przedmiotowym postępowaniu. 4. Zamawiający przewiduje zmiany umowy i szczegółowy ich zakres zawarto w projektowanych postanowieniach umowy. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady(UE) nr 833/2014 z dn 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.7.2014), w jego aktualnym brzmieniu oraz z art. 7 ust.1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art.125 ust.1 ustawy z dn 11.09.2019 Prawo zamówień publicznych. 6.Oferta musi zawierać następujące dokumenty i oświadczenia: -Wypełniony i podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym: formularz ofertowy (zał. nr 2), - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1 wraz z Oświadczeniem, dot. przesłanek wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę. - Oryginał gwarancji/poręczenia jeżeli wykonawca wnosi wadium w innej formie niż pieniężna–jeżeli dotyczy; - Pełnomocnictwo–jeżeli dotyczy; - Zobowiązanie podmiotu trzeciego–jeżeli dotyczy; - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy. - Dokument stwierdzający ustanowienie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie pełnomocnika-jeżeli dotyczy - Oświadczenie Wykonawców o udostępnieniu zasobów-jeżeli dotyczy
Internal identifier: U/71/12WOG/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
Additional classification (cpv): 50112100 Car repair services, 50114000 Repair and maintenance services of trucks, 50113000 Repair and maintenance services of buses, 50115000 Repair and maintenance services of motorcycles, 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ NR 1 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa autobusów pasażerskich;
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy autobusów pasażerskich. Orientacyjna ilość pojazdów -11 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 1
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Additional classification (cpv): 50113000 Repair and maintenance services of buses
Options:
Description of the options: Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu usługi do maksymalnie 100 % w stosunku do zamówienia podstawowego określonego w umowie dla wszystkich części postępowania, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Jeśli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zwiększenia zamówienia w stosunku do przewidywanego zamówienia podstawowego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do Umowy. Prawo opcji będzie realizowane sukcesywnie do momentu wykorzystania środków przewidywanych na jego realizację, na takich samych warunkach jak wykonanie zakresu podstawowego przedmiotu zamówienia. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. Zamawiający z siedmiodniowym wyprzedzeniem powiadomi Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji będą cena wskazana w ofercie Wykonawcy a ceny dla zakresu opcji są takie same jak ceny dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Realizacja prawa opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie 40% zakresu podstawowego.
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ NR 2 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i napraw mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych. Orientacyjna ilość pojazdów -98 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 2
Additional classification (cpv): 50112100 Car repair services, 50112000 Repair and maintenance services of cars
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ NR 3 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawa quadów i motocykli. Orientacyjna ilość pojazdów -24 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 3
Main classification (cpv): 50115000 Repair and maintenance services of motorcycles
Additional classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Lot: LOT-0004
Title: CZĘŚĆ NR 4 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych;
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych. Orientacyjna ilość pojazdów -391 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 4
Main classification (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks
Lot: LOT-0005
Title: CZĘŚĆ NR 5 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy ciągników kołowych. Orientacyjna ilość pojazdów -9 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 5
Lot: LOT-0006
Title: CZĘŚĆ NR 6 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa kołowych ciągników siodłowych z naczepami niskopodwoziowymi
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy kołowych ciągników siodłowych z naczepami niskopodwoziowymi. Orientacyjna ilość pojazdów -13 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 6
Lot: LOT-0007
Title: CZĘŚĆ NR 7 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych z Garnizonu Inowrocław
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych z Garnizonu Inowrocław. Orientacyjna ilość pojazdów -44 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 7
Main classification (cpv): 50112100 Car repair services
Additional classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
Lot: LOT-0008
Title: CZĘŚĆ NR 8 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych z Garnizonu Inowrocław
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych z Garnizonu Inowrocław. Orientacyjna ilość pojazdów - 474 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 8
Lot: LOT-0009
Title: CZĘŚĆ NR 9 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów z Garnizonu Włocławek;
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów z Garnizonu Włocławek. Orientacyjna ilość pojazdów -23 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 9
Additional classification (cpv): 50112100 Car repair services, 50112000 Repair and maintenance services of cars, 50115000 Repair and maintenance services of motorcycles
Lot: LOT-0010
Title: CZĘŚĆ NR 10 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów samochodów pożarniczych w trybie priorytetowym
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów samochodów pożarniczych w trybie priorytetowym. Orientacyjna ilość pojazdów -6 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 10
Lot: LOT-0011
Title: CZĘŚĆ NR 11 - serwisowanie, obsługiwanie i naprawa pojazdów ratownictwa medycznego w trybie priorytetowym
Description: Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów ratownictwa medycznego w trybie priorytetowym. Orientacyjna ilość pojazdów 21 szt.- zgodnie z SWZ wraz załącznikami.
Internal identifier: U/71/12WOG/2026 - CZĘŚĆ NR 11