757446-2026 - Competition
Netherlands – Legal services – Raamovereenkomst Kennispartners brede spectrum Gebiedsrealisatie Gemeente Arnhem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Kennispartners brede spectrum Gebiedsrealisatie Gemeente Arnhem
Description: De gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst afsluiten met 2 ondernemers voor Juridisch en strategische advisering, begeleiding en uitvoering bij: voorkeursrechten, onteigening, verwervingsvraagstukken en minnelijke onderhandelingstrajecten, alsmede kennisdeling en helpdeskfunctie. Voor de duur van 2 jaar met een optie tot verlenging van 2x 2 jaar. De geschatte omvang van deze Raamovereenkomst is ongeveer € 200.000,- per jaar. De maximumwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op € 2.000.000,-
Internal identifier: 4507374
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Grootte van de markt.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79100000 Legal services
Additional classification (cpv): 70121200 Building purchase services, 70122210 Vacant-land purchase services, 79111000 Legal advisory services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Kennispartners brede spectrum Gebiedsrealisatie
Description: De gemeente Arnhem wenst Raamovereenkomsten af te sluiten voor het uitbesteden van de volgende dienstverlening: Voorkeursrechten, onteigening en begeleiding. Verwachte omvang van € 200.000,- per jaar Het maximum van de totale Raamovereenkomst is € 2.000.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente Arnhem wenst Raamovereenkomsten af te sluiten voor het uitbesteden van de volgende dienstverlening: voorkeursrechten, onteigening en begeleiding.