2. Procedure
Procedure
Title: Gemeente Vijfheerenlanden - Warme drankautomaten inclusief ingrediënten
Description: Deze aanbesteding heeft tot doel het selecteren van een leverancier voor de levering, installatie en het onderhoud van koffieautomaten, inclusief bijbehorende verbruiksartikelen. De levering betreft zowel de machines als de benodigde producten voor het zetten van koffie en thee, ten behoeve van het dagelijks gebruik binnen onze organisatie. -
Internal identifier: IBMN-2026-VIJ-VG-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1