757752-2026 - Competition
Lithuania – Tutorial services – SEMINARŲ, KONFERENCIJŲ, MOKYMŲ IR KITŲ ŠVIEČIAMOJO IR MOKOMOJO POBŪDŽIO RENGINIŲ VEDIMO IR MODERAVIMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMAS
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SEMINARŲ, KONFERENCIJŲ, MOKYMŲ IR KITŲ ŠVIEČIAMOJO IR MOKOMOJO POBŪDŽIO RENGINIŲ VEDIMO IR MODERAVIMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMAS
Description: PERKAMOS SEMINARŲ, KONFERENCIJŲ, MOKYMŲ IR KITŲ ŠVIEČIAMOJO IR MOKOMOJO POBŪDŽIO RENGINIŲ VEDIMO IR MODERAVIMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMAS
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Žr. pirkimo dokumentus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80590000 Tutorial services
Additional classification (cpv): 79951000 Seminar organisation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Žr. pirkimo dokumentus