See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CL 17 – Statii de epurare ape uzate menajere in Cristian(Lot 2), Miercurea Sibiului si Slimnic(Lot 3)
Description: Obiectul contractului îl reprezintă proiectarea și execuția lucrărilor de reabiliare a stațiilor de epurare pentru aglomerările Cristian , Slimnic, și proiectarea și execuția pentru o stație nouă pentru aglomerarea Miercurea Sibiului, astfel încât efluentul evacuat din aceste stații de epurare să se încadreze în parametrii prevăzuți de legislația în vigoare , iar procesul de epurare să fie unul cât mai robust , durabil și eficient din punct de vedere al costurilor.
Internal identifier: Cl 17-lot 2 (Cristian) si lot 3(Miercurea Sibiului si Slimnic)
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252100 Sewage-treatment plant construction work
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: LOT 2- Reabiliare SEAU Cristian
Description: Conform documentatiei de atribuire.
Additional classification (cpv): 71323200 Plant engineering design services, 71356200 Technical assistance services
Lot: LOT-0003
Title: LOT 3- Reabiliare SEAU Noua Miercurea Sibiului si Reabiliare SEAU Slimnic