See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy produktów leczniczych
Description: Dostawy produktów leczniczych, wg 83 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Sz.S.POO.SZP 3810.75.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.1
Description: Dostawy produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.8
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.9
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.10
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.11
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.12
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.13
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.14
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.15
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.17
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.18
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.19
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.20
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.21
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.22
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.23
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.24
Internal identifier: Część 24
Lot: LOT-0025
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.25
Internal identifier: Część 25
Lot: LOT-0026
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.26
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.27
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.28
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.29
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.30
Internal identifier: Część 30
Lot: LOT-0031
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.31
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.32
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.33
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.34
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.35
Internal identifier: Część 35
Lot: LOT-0036
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.36
Internal identifier: Część 36
Lot: LOT-0037
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.37
Internal identifier: Część 37
Lot: LOT-0038
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.38
Internal identifier: Część 38
Lot: LOT-0039
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.39
Internal identifier: Część 39
Lot: LOT-0040
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.40
Internal identifier: Część 40
Lot: LOT-0041
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.41
Internal identifier: Część 41
Lot: LOT-0042
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.42
Internal identifier: Część 42
Lot: LOT-0043
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.43
Internal identifier: Część 43
Lot: LOT-0044
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.44
Internal identifier: Część 44
Lot: LOT-0045
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.45
Internal identifier: Część 45
Lot: LOT-0046
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.46
Internal identifier: Część 46
Lot: LOT-0047
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.47
Internal identifier: Część 47
Lot: LOT-0048
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.48
Internal identifier: Część 48
Lot: LOT-0049
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.49
Internal identifier: Część 49
Lot: LOT-0050
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.50
Internal identifier: Część 50
Lot: LOT-0051
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.51
Internal identifier: Część 51
Lot: LOT-0052
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.52
Internal identifier: Część 52
Lot: LOT-0053
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.53
Internal identifier: Część 53
Lot: LOT-0054
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.54
Internal identifier: Część 54
Lot: LOT-0055
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.55
Internal identifier: Część 55
Lot: LOT-0056
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.56
Internal identifier: Część 56
Lot: LOT-0057
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.57
Internal identifier: Część 57
Lot: LOT-0058
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.58
Internal identifier: Część 58
Lot: LOT-0059
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.59
Internal identifier: Część 59
Lot: LOT-0060
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.60
Internal identifier: Część 60
Lot: LOT-0061
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.61
Internal identifier: Część 61
Lot: LOT-0062
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.62
Internal identifier: Część 62
Lot: LOT-0063
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.63
Internal identifier: Część 63
Lot: LOT-0064
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.64
Internal identifier: Część 64
Lot: LOT-0065
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.65
Internal identifier: Część 65
Lot: LOT-0066
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.66
Internal identifier: Część 66
Lot: LOT-0067
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.67
Internal identifier: Część 67
Lot: LOT-0068
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.68
Internal identifier: Część 68
Lot: LOT-0069
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.69
Internal identifier: Część 69
Lot: LOT-0070
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.70
Internal identifier: Część 70
Lot: LOT-0071
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.71
Internal identifier: Część 71
Lot: LOT-0072
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.72
Internal identifier: Część 72
Lot: LOT-0073
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.73
Internal identifier: Część 73
Lot: LOT-0074
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.74
Internal identifier: Część 74
Lot: LOT-0075
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.75
Internal identifier: Część 75
Lot: LOT-0076
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.76
Internal identifier: Część 76
Lot: LOT-0077
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.77
Internal identifier: Część 77
Lot: LOT-0078
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.78
Internal identifier: Część 78
Lot: LOT-0079
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.79
Internal identifier: Część 79
Lot: LOT-0080
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.80
Internal identifier: Część 80
Lot: LOT-0081
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.81
Internal identifier: Część 81
Lot: LOT-0082
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.82
Internal identifier: Część 82
Lot: LOT-0083
Title: Dostawa produktów leczniczych cz.83
Internal identifier: Część 83