2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu świeckiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: powiatowych przewozów użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych Powiatu Świeckiego. 2. W ramach przedmiotu zamówienia Operator zapewni odpłatne przewozy na liniach komunikacyjnych: 1) Linia nr 1 Świecie - Czaple - Pięćmorgi - Lipinki o długości 44 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 2) Linia nr 2 Świecie - Laskowice - Osie - Łążek o długości 41 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 3) Linia nr 3 Świecie - Krąplewice - Gródek - Drzycim o długości 29 km, usługa świadczona będzie od poniedziałku do niedzieli, 4) Linia nr 4 Świecie - Michale – Dragacz o długości 29 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 5) Linia nr 5 Świecie - Warlubie – Nowe o długości 49 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 6) Linia nr 6 Świecie - Osie – Miedzno o długości 47 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 7) Linia nr 7 Świecie - Jeżewo – Osie - Łążek o długości 43 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 8) Linia nr 8 Świecie - Laskowice – Lniano o długości 42 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 9) Linia nr 9 Świecie - Czaple - Jeżewo – Dąbrowa o długości 19 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 10) Linia nr 10 Świecie - Drzycim – Lniano - Błądzim o długości 43 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 11) Linia nr 11 Świecie - Poledno - Bukowiec – Świekatowo – Jania Góra o długości 55 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 12) Linia nr 12 Świecie - Budyń - Bukowiec - Świecie o długości 47 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 13) Linia nr 13 Świecie - Poledno - Bukowiec - Świecie o długości 51 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 14) Linia nr 14 Świecie – Gruczno – Parlin – Pruszcz - Serock o długości 45 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 15) Linia nr 15 Świecie - Topolno - Luszkowo – Świecie o długości 65 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 16) Linia nr 16 Świecie - Drozdowo – Lniano - Błądzim o długości 56 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 17) Linia nr 17 Świecie - Biechowo - Gacki – Drzycim o długości 24 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 18) Linia nr 18 Serock - Brzeźno - Topolno - Świecie o długości 51 km, usługa świadczona będzie w dni robocze z honorowaniem uprawnień do ulg i zwolnień z opłat, wynikających z przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 380).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający korzysta z uprawnienia przewidzianego w art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Podstawowy termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, zostaje skrócony o 5 dni (do 30 dni), ponieważ składanie ofert w niniejszym postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. Narzędzia i urządzenia stosowane przez Zamawiającego do elektronicznego odbioru ofert są niedyskryminacyjne, ogólnie dostępne oraz interoperacyjne z produktami technologii informacyjno-komunikacyjnych będącymi w powszechnym użyciu, co w pełni uzasadnia zastosowanie skróconego, 30-dniowego terminu składania ofert.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy