758006-2026 - Competition
Bulgaria – Forage – „Доставка чрез закупуване на фураж- царевица, овес, ечемик и пшеница за нуждите на ТП „ДЛС- Чепино”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка чрез закупуване на фураж- царевица, овес, ечемик и пшеница за нуждите на ТП „ДЛС- Чепино”
Description: Доставка чрез закупуване на следните количества и видове фуражи:90т. царевица в чували по 40кг. 12т. овес в чували по 30кг. 14т. ечемик в чували по 30кг. 13т. пшеница в чували по 40кг.
Internal identifier: 613342
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03114200 Forage
5. Lot
Lot: LOT-0001